Akcja reanimacyjna na parkingu w Wielkopolsce. Mężczyzny nie udało się uratować

fot. Sławek Wąchała (zdjęcie ilustracyjne)

Na parkingu przed sklepem przy ulicy Sportowej w Kaliszu 50-letni mężczyzna zasłabł i stracił przytomność. Nie udało się go uratować. Sprawą zajmują się policja i prokuratura.

Jak informuje portal „kalisz24 INFO”, 17 lutego około godziny 6.45 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu otrzymał zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie na parkingu jednego ze sklepów przy ul. Sportowej w Kaliszu. Na miejsce natychmiast pojechał patrol policji, który zastał świadków zdarzenia prowadzących reanimację nieprzytomnego 50-latka.

Jak powiedziała portalowi st. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, policjanci przejęli reanimację mężczyzny, a po chwili zmienili ich ratownicy medyczni z karetki, która nadjechała na wezwanie. Niestety, nie udało się przywrócić funkcji życiowych i lekarz stwierdził zgon.

Jak ustaliła policja, 50-latek, obywatel Gruzji, przyjechał z innym mężczyzną na zakupy. Wysiadając z auta zasłabł i stracił przytomność. Na razie wszystko wskazuje na śmierć z przyczyn naturalnych, ale postępowanie w tej sprawie pod nadzorem prokuratury trwa.

Podziel się:

Ostatnio dodane: