7.Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń: jak zdobyć bilety?

Już 1 lutego na MTP, jako impreza towarzysząca Tour Salonowi, będzie się odbywał 7.Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń pod patronatem portalu TenPoznan.pl. Bilety już są!

Organizatorzy dysponują pulą trzydniowych karnetów! Aby je zdobyć, wystarczy przejść kilka prostych kroków i następnie wyczekiwać dobrej wiadomości kilka dni później…

Ale ci, którym się nie uda zdobyć biletu – nie powinni się załamywać. Na niech czekają specjalne ceny biletów – 3 dniowych karnetów – które już teraz można nabyć poprzez stronę Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Oprócz 20 prelekcji podróżniczych w tym roku uczestnicy mają okazję wziąć udział w 10 wydarzeniach towarzyszących warsztatach, konwersacjach i … tematycznym zwiedzaniu Poznania „Na prawo Paryż, na lewo Berlin – czyli jak zwiedzić pół Europy nie ruszając się z Poznania?”.
Rejestracja na warsztaty już trwa tutaj od 10 stycznia.

Jedną z głównych atrakcji festiwalu jest także wieczorne Fluo Party z koncertem zespołu Tabu. To idealne miejsce i czas, by poczuć podróżniczy klimat i pobawić się w rytmach najnowszej płyty zespołu, który swoją energią będzie wstanie podgrzać atmosferę do temperatury wrzenia!

Przypominamy: Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń odbywa się w terminie 1-3.02.2019 r. w pawilonie 15, sala G.1 i jest imprezą towarzyszącą Targom Produktów i Regionów Turystycznych Tour Salon, które odbywają się w tym samym terminie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Mat. pras., el

Podziel się: