5 pomysłów na oryginalną imprezę

Oryginalne i nietuzinkowe imprezy zawsze zapadają w pamięć. Warto organizować wszystkie uroczystości tak, by okazały się dla gości naprawdę miłym przeżyciem.

Jest wiele metod na zorganizowanie udanego przyjęcia. Niezwykle ważne jest nie tyle samo miejsce, ile raczej przyjazna atmosfera, oryginalny pomysł i dobre towarzystwo. W zgranym gronie nawet ewentualne mankamenty imprezy staną się niezauważalne. Warto poznać 5 pomysłów na zorganizowanie niepowtarzalnego przyjęcia.

Niepowtarzalne przyjęcie – gdzie i jak je zorganizować?

Niepowtarzalne imprezy okolicznościowe Poznań to przykładowa fraza, dzięki której łatwo i szybko odszukać w internecie idealne miejsce. Najłatwiej jest zorganizować w plenerze czy w wynajętej sali. Największym atutem tego rozwiązania jest przestrzeń oraz możliwość aranżacji otoczenia. W mieszkaniach mamy mniejsze pole do podpisu, jednak nie jest wcale powiedziane, że w domu nie da się zorganizować dobrej imprezy. Grunt to dobry pomysł i jeszcze lepsze wykonanie.

Silent party

Każdy wie, że impreza na ogół jest głośna. W gronie znajomych można jednak spróbować na zorganizowanie zabawy w całkiem innym stylu, mianowicie silent party. Jest to impreza w całkowitej… ciszy. Każdy uczestnik zabawy otrzymuje słuchawki, które dzięki specjalnej aplikacji odtwarzają ten sam dźwięk. W samym pomieszczeniu muzyka może być całkowicie wyłączona lub będzie grała bardzo cicho. W takiej atmosferze ludzie mogą ze sobą swobodnie rozmawiać bez konieczności krzyczenia, a także tańczyć. Jest to świetna metoda na imprezę, kiedy trwa już cisza nocna lub sąsiedzi są wyczuleni na hałasy.

Blindfold party

Ciekawa opcja na oryginalną imprezę, która jeszcze nie jest szeroko znana. Podczas całej imprezy obowiązuje jedna zasada – każdy ma nosić na oczach opaskę, którą dostaje na wejściu. Maskarada gwarantuje udaną imprezę, chociaż trzeba uważać na każdy swój krok. Zmysły są wyostrzone, a wiele zabawnych sytuacji może być naprawdę przyjemna dla gości. Warto zasugerować, by każdy uczestnik imprezy robił zdjęcia i nagrywał filmy. Dobrą zabawą będzie późniejsze sprawdzenie, jak każdy wyglądał i co robił – to całkiem nowe i bardzo oryginalne doświadczenie, które warto szybko powtórzyć.

Scary party

Chyba nic tak nie zapada w pamięć, jak przerażająca impreza, która wzbudza dreszczyk emocji. Można ją zorganizować prawie za darmo. Pomysłem na niezapomnianą zabawę jest nocny rajd po opuszczonych budynkach – wcześniej należy wykonać research i znaleźć stare ruiny, a najlepiej porzucone budynki użyteczności publicznej, które są bezpieczne. Przyda się projektor – można go od kogoś wypożyczyć, by w upiornej atmosferze oglądać horrory lub inne przerażające tytuły. Po takich “atrakcjach” spacerowanie ciemnymi korytarzami będzie naprawdę niezapomnianą zabawą – pytanie tylko, czy wszyscy goście to wytrzymają?

Neon party

Impreza, którą można zorganizować w domu lub na specjalnie wynajętej sali. Jest to zabawa pełna fluorescencyjnych atrakcji i neonowych barw. Zaproszeni goście powinni dostać odblaskowe dodatki, a także możliwość malowania siebie nawzajem…fluorescencyjnymi farbami i pisakami. Każdy gość powinien ubrać się na biało, a do oświetlenia pomieszczeń powinno się wykorzystać specjalne żarówki UV. Dzięki temu, w lekkim mroku wszyscy będą świecić neonowym blaskiem.

Tram party

Zmiana otoczenia może sprawić, że impreza będzie wyjątkowo udana. Modne są imprezy organizowane w tramwaju, autobusie czy nawet w pociągu. Można wynająć środek transportu na godziny i zorganizować niezapomnianą imprezę tematyczną – może będzie to party w stylu lat 60-tych, a może przyjęcie w stylu PRL.

Artykuł powstał dzięki uprzejmości Hotel T&T.

Artykuł sponsorowany

0 0 votes
Oceń artykuł
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze