Zwyciężczyni licytacji WOŚP morsowała z prezydentem Poznania

morsowanie z prezydentem fot. J. Jaśkowiak FB

6100 zł – tyle zapłaciła za morsowanie i pobyt w saunie z prezydentem Poznania Jackiem Jaśkowiakiem uczestniczka licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I właśnie zaliczyła morsowanie z prezydentem.

O tym, że wylicytowana nagroda została odebrana, poinformował sam Jacek Jaśkowiak na swoim profilu społecznościowym na Facebooku.
„Wylicytowane przez panią Magdę w ramach WOŚP morsowanie z saunowaniem zrealizowane!” – napisał. – „Myślę, że świetnie wpisaliśmy się w hasło tegorocznej orkiestry „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”. Dziękuję Pani Magdzie za hojność i przemiłe spotkanie. Niezmiennie zachęcam do zdrowego trybu życia. Od lat regularnie morsuję i równie chętnie korzystam z sauny. Jest to zdecydowanie moja ulubiona forma regeneracji”.

Zainteresowani mogli sobie pooglądać na zdjęciach, jak wyglądało prezydenckie morsowanie, a Jacek Jaśkowiak w swoim wpisie nie omieszkał dodać, że w Poznaniu i do morsowania, i do saunowania są świetne warunki, na przykład w Strzeszynku czy na Termach Maltańskich.

Podziel się:

Ostatnio dodane: