Zwycięstwo Lecha w Lublinie. Poznaniacy blisko obrony tytułu

Lech Poznań wygrał 1:0 w wyjazdowym meczu z Motorem Lublin. Jedyną bramkę spotkania zdobył Leo Bengtsson, dzięki czemu poznaniacy są o krok od obrony tytułu mistrzowskiego.

Skuteczność w decydującym momencie

Piłkarze Lecha Poznań pokonali na wyjeździe Motor Lublin 1:0. Decydującego gola w 40. minucie meczu strzelił Leo Bengtsson, wykorzystując okazję stworzoną przez kolegów z drużyny.

Bezbłędna obrona

Motor Lublin nie zdołał zdobyć bramki, mimo wsparcia własnych kibiców. Obrona Lecha zachowała czyste konto do ostatniego gwizdka sędziego, co zapewniło gościom komplet punktów.

Mistrzowski finisz

Zwycięstwo przybliża Lecha Poznań do obrony mistrzostwa Polski. Przed zespołem z Wielkopolski pozostały trzy kolejki ligowe. Aby zdobyć tytuł, zespół musi wygrać oba spotkania. Wtedy wynik nie będzie zależał od rezultatów rywali.

Kolejne wyzwanie w Poznaniu

Następnym rywalem Lecha będzie Arka Gdynia. Mecz zostanie rozegrany na stadionie przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu. Gospodarze liczą na kontynuację serii zwycięstw i zdobycie trzech punktów.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaPoznańZwycięstwo Lecha w Lublinie. Poznaniacy blisko obrony tytułu