Zoo w Poznaniu szuka chętnych do wynajmu Wioski Afrykańskiej

Wioska Afrykańska fot. ZOO Poznań

Poznański ogród zoologiczny ogłosił konkurs ofert na najem obiektu pod działalność gastronomiczną o nazwie „Wioska Afrykańska” na terenie Nowego Zoo w Poznaniu. Lokal jest położony w pobliżu wybiegu słoni. Czy znajdą się chętni?

Jak czytamy w ofercie, budynek jest wyposażony w instalację kanalizacyjną, ciepłą i zimną wodę oraz energię elektryczną i toalety. Ma powierzchnię około 210 metrów kwadratowych i jest z niego piękny widok na wybieg słoni. Dyrekcji zoo chodziło o stworzenie miejsca odpoczynku dla zwiedzających zoo z możliwością zjedzenia czegoś czy wypicia przy jednoczesnym podziwianiu zwierząt i atrakcyjnych widoków – a Wioska Afrykańska spełnia te warunki.

Lokal będzie mógł działać tylko w godzinach otwarcia ogrodu zoologicznego. Umowa z najemcą będzie podpisana na trzy lata, a proponowana miesięczna cena najmu nie może być niższa niż 13 530 złotych brutto i powinna się znaleźć w ofercie – przy czym dyrekcja zoo zaznacza, że czynsz za miesiące od stycznia do kwietnia i od października do grudnia będzie wynosił 11 proc. czynszu zaoferowanego przez najemcę.

Chętni mogą składać oferty do 7 grudnia do godziny 10.00 w sekretariacie Nowego Zoo.

Podziel się: