Zobacz, gdzie nie będzie prądu w środę (19 października 2022)

fot. pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

Awarie i planowane remonty – ENEA opublikowała listę miejscowości w Wielkopolsce, w których w środę, 19 października 2022 r. nie będzie prądu.

Obszar Chodzież
19 października 2022 r. w godz. 07:00 – 14:00
Chodzież ul. Wiejska 22, 24.

Obszar Ryczywół
19 października 2022 r. w godz. 07:00 – 15:00
Ryczywół ul. Kolejowa 5, 6, 9, 10, 11, 16, 17, 18, 19, 20, 21, ul. Kościuszki 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, sklep, działka 531, ul. Słowackiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, warsztat, ul. Mickiewicza 6, 6A, działka 692/2, ul. Słoneczna 7, 14, 15, przychodnia, ul. Świerczewskiego 8, 9, 10, 16, 17, 17A, 18, 18A, 20, 21, 22, 23, GOK, warsztat, ul. Kochanowskiego 1, 2.

Obszar Poznań Stare Miasto
19 października 2022 r. w godz. 07:30 – 16:00
Poznań: ul. Huby Moraskie od 10 do 44 parzyste, od 15 do 41 nieparzyste, 41B-E, 43, 43A-C, dz. 256/3, dz. 288/1, dz. 290/7, dz. 290/16, dz. 292/37, dz. 292/38, dz. 292/39, od dz. 292/45 do dz. 292/54, dz. 293/10, dz. 293/14, dz. 293/15, dz. 293/28, ul. Porannej Rosy, ul. Babiego Lata, ul. Rumiankowa 130, 132, 134.

Obszar Miasto Złotów, Złotów
19 października 2022 r. w godz. 07:30 – 13:30
Złotów ul. Wioślarska 1na1, 1na2, 2na1, 2na2, 3na1, 3na2, działka numer 287na46.

Obszar Lipka
19 października 2022 r. w godz. 07:30 – 12:30
Miejscowość: Mały Buczek: 8,10,12,13,14,18,26,27,28, działka numer: 97, 112/5, 58/5, 29.

Obszar Oborniki
19 października 2022 r. w godz. 08:00 – 17:00
Gmina Oborniki, miejscowość Bąbliniec od nr 21 do nr 11 oraz działki nr 81/1, 97, 81/2, 27/1, 98/1,

Obszar Czerwonak
19 października 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Annowo 9, 11,

Obszar Kobylnica
19 października 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Kobylnica: ul. Dolna, ul. Na Skarpie, ul. Skośna, ul. Kręta, ul. Różana, ul. Poznańska od 4 do 44 parzyste, od 59 do 91 nieparzyste, od 105 do 129 nieparzyste, ul. Szkolna 2.

Obszar Piaski
19 października 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Piaski: Drzęczewo Pierwsze nr 28 do 34, działka nr 165/7, 178/7; Smogorzewo nr 67 do 69B, GAZ-SYSTEM, GR Musielak.

Obszar Krzywiń
19 października 2022 r. w godz. 08:00 – 09:00
gm. Krzywiń: Rąbiń – cała miejscowość (oprócz ul. Gajowa nr 1, Wojskowe Koło Łowieckie RYŚ.

Obszar Krzywiń
19 października 2022 r. w godz. 08:00 – 17:00
gm. Krzywiń: Rąbin ul. Kręta nr 6, 8 do 10, nr 11 do 29 nieparzyste; ul. Leśna nr 13, 15, 17, 19, 24, 24A, 26, działka nr 566; Rąbinek – cała miejscowość.

Obszar Wałcz
19 października 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Miejscowość Szwecja ul. Lipowa nr. 8 , 9 , dz. nr. 145.

Obszar Połajewo
19 października 2022 r. w godz. 08:00 – 09:00
miejscowość Tarnówko 48, 48A, 49, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 131A, działki 501, 521/3, 569/2.

Obszar Gołańcz
19 października 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Gołańcz ul. Karola Libelta ogrody działkowe.

Obszar Wieleń
19 października 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Wieleń ul. Jana Pawła II nr 3, 5, działki 1361, 1406, 1407, 1433, Orlik.

Obszar Poznań Jeżyce
19 października 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Parandowskiego od 1 do 9A nieparzyste. od 4 do 12 parzyste, ul. Literacka od 79 do 89 nieparzyste, ul. Kubiaka 10, 11, 12.

Obszar Poznań Nowe Miasto
19 października 2022 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Jarosławska 17B-E, 19, 21, 22, 23, 24.

Obszar Poznań Nowe Miasto
19 października 2022 r. w godz. 08:30 – 13:30
Swiątniczki: ul. Kolejowa, plac budowy.

Obszar Gniezno
19 października 2022 r. w godz. 08:30 – 12:30
Gniezno ul. Orcholska 56, 59, 62, 61, 60, 57, 46, 66, firma NATAN,

Obszar Komorniki
19 października 2022 r. w godz. 08:30 – 13:30
Komorniki: ul. Łąkowa od 2 do 32 parzyste, od 3 do 17 nieparzyste, od 27 do 35 nieparzyste, ul. Piaskowa, ul. Nad Wirynką 44, 46, ul. Pasieki 1, od 2 do 8 parzyste, 22, ul. Miodowa 3, 3A.

Obszar Włoszakowice
19 października 2022 r. w godz. 08:30 – 15:30
Włoszakowice: ul. Zachodnia nr 57; Ujazdowo nr 3A do 11, działki nr 388/2 stacja bazowa PLAY, 437/5 stacja bazowa ORANGE. gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Cicha działki nr 384/26, 384/28, 384/29.

Obszar Trzcianka
19 października 2022 r. w godz. 08:30 – 13:30
miejscowość Straduń 3, 3A, 3B, 3C, 35, 35A, 36, działki 70/12, 70/13, 91/7, 95/2, 95/4, 95/5, 95/7, 95/9, 95/12.

Obszar Wschowa
19 października 2022 r. w godz. 08:30 – 16:30
Wschowa: ul. Polna nr 13B, 13C, 13D, 13E, 13F; ul. Spokojna nr 1 PNZ WÓJCIK; ul. Wąska nr 6 PROPEX.

Obszar Kuślin
19 października 2022 r. w godz. 09:00 – 14:00
Gmina Kuślin, miejscowość Kuślin, ul. Emilii Sczanieckiej 14, 18, 18A, 20, ul. Leśna od nr 1 do nr 14, Ogrodowa cała, Kwiatowa cała, Parkowa od nr 12 do nr 23, Jaśminowa 1, 5, działki nr 355/18, 565, 543, 365/7, 351/1, 562, 355/14, 520, 542, 543, 365/3, 355/27, 355/8, 376/21, 365/6. 365/4, 525, 539, 52

Obszar Września
19 października 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
Gutowo Wielkie stacja PKP, 79, 65, 71, 78, 67, 69, 77, 72, 75, 74, 73, 76, 68,

Obszar Września
19 października 2022 r. w godz. 09:00 – 12:00
Gutowo Wielkie 54, 55, 63, 56, 61, 66, 60, 64a, 58, 64, 63a, 62,

Obszar Niechanowo
19 października 2022 r. w godz. 09:00 – 14:00
Niechanowo ul. Długa, ul. Krótka, ul. Łąkowa, ul. Pogodna, ul. Polna 1A, 1B,

Obszar Książ Wielkopolski
19 października 2022 r. w godz. 09:30 – 11:00
Włościejewki 15, 18, 21, 17, 13, 23, 22, 19, 23a, 20, 16,

Obszar Wschowa
19 października 2022 r. w godz. 09:30 – 11:30
Wschowa: ul. Jagiellońska nr 1, 1ABC; ul. Wolsztyńska nr 14AA.

Obszar Pogorzela
19 października 2022 r. w godz. 10:30 – 15:30
gm. Pogorzela: Taczanówko nr 8. Pogorzela: ul. Bohaterów Westerplatte, Słoneczna – całe ulice; ul. Borecka nr 13 do 21 nieparzyste, nr 22 do 27, działka nr 201, punkt przeładunkowy śmieci, przepompownia; ul. Szarych Szeregów – cała ulica (oprócz działki nr 1789/2).

Obszar Swarzędz
19 października 2022 r. w godz. 12:00 – 14:00
Wierzenica: ul. Wierzenicka od 14 do 24 parzyste, 17, 19, 21, 23, ul. Kręta 1, 3, 5, ul. Dębowa 2.

Obszar Szlichtyngowa
19 października 2022 r. w godz. 12:00 – 18:00
Szlichtyngowa: ul. Dworcowa nr 11 (dz. 231/1), 15 (dz. 231/2), 16 (dz. 366/2), 17 (dz. 231/3), działka nr 386 oświetlenie; ul. Zachodu nr 2, 4, 6, 8.

Obszar Lipka
19 października 2022 r. w godz. 12:30 – 16:00
Miejscowość: Osowo: 22,22a,36,38,39,40. Miejscowość: Lipka ul. Złotowska: 2,4,działka numer: 146/1, 146/5, 158. Miejscowość: Mały Buczek 19,20,21,23,24,39.

Podziel się: