Znany lokal na Jeżycach do wynajęcia. Kiedy odbędzie się aukcja?

Dąbrowskiego, licytacja fot. ZKZL

Jedna z wizytówek Jeżyc. Taki właśnie lokal będzie można wynająć od Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych podczas aukcji 1 czerwca. Wystawiony będzie tylko ten jeden lokal.

Aukcje lokali organizowane przez ZKZL wpisały się już w klimat biznesowego Poznania. Jednak aukcja zaplanowana na 1 czerwca jest wyjątkowa – ZKZL wystawi na niej lokal przy ul. Dąbrowskiego 42, charakterystyczny szachulcowy budynek przy kinie „Rialto”.

– Lokal przeznaczony jest do prowadzenia działalności gastronomicznej i spełnia wszystkie normy związane z tym biznesem – wyjaśnia Łukasz Kubiak, rzecznik prasowy ZKZL. – Atutem tego zabytkowego miejsca jest ogródek oraz parking dla gości znajdujący się na tyłach restauracji. Łączna powierzchnia lokalu to ponad 700 metrów kwadratowych na 3 kondygnacjach. W budynku zaaranżowane są dwie sale restauracyjne, z których każda ma ponad 130 metrów kwadratowych. Dodatkowo na parterze zaaranżowano bar.

Aukcja najmu tego lokalu odbędzie się 1 czerwca o godzinie 12.00 on-line na specjalnie przygotowanej stronie internetowej. Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest rejestracja na stronie oraz wpłata wadium do dnia 31 maja.

Podziel się:

Ostatnio dodane: