sobota, 9 grudnia, 2023

Znany fotograf walczy z nowotworem. Pomóżmy!

Każdy, kto interesuje się modą, zna zdjęcia Igora Drozdowskiego. Chociaż fotografuje nie tylko modę i zajmuje się nie tylko fotografią – właśnie z tych zdjęć jest najbardziej znany. Choroba uniemożliwiła mu pracę, a jego rodzina prosi o pomoc w walce z chorobą.

Igor Drozdowski fotografuje modę pod ponad 20 lat, współpracując z najlepszymi magazynami i modelkami. Zajmuje się także fotografią portretową, a z zamiłowania jest muzykiem, mającym na swoim koncie całkiem spory zestaw piosenek napisanych dla zespołu Radio Gossip. Zawsze aktywny, twórczy, ciekawy świata i ciągle w biegu. Diagnoza przewróciła do góry nogami życie i jego, i całej rodziny.
“Od tego czasu żyjemy myślą, że kolejny dzień wybudzi nas z tego koszmarnego snu, a choroba, która zabrała naszej rodzinie spokój, a naszemu mężowi i tacie zdrowie, okaże się tylko senną marą” – pisze na portalu “zrzutka” Miriam Drozdowska, żona Igora. – “Niestety koszmar nie mija, codzienność jest coraz bardziej wymagająca. A nam jest coraz trudniej radzić sobie z tą sytuacją i powracającymi pytaniami: Dlaczego? Czy można było zrobić coś jeszcze? A może lepiej? Inaczej?”.

Walka z glejakiem nie jest łatwa, a przede wszystkim tania. Pochłania wszystkie zasoby rodziny – dlatego żona i dzieci Igora postanowili założyć zbiórkę dla niego na portalu “zrzutka”.

25 października o godzinie 19.00 w klubie Blue Note odbędzie się też koncert charytatywny dla Igora. Zagrają na nim między innymi Krzysztof Antkowiak, Michał Kowalonek (Snowman/Myslovitz) i Wojtek Hoffman (Turbo) z Łukaszem Rychlickim (Man in the Box). Cegiełką wejścia będzie darowizna w wysokości 50 zł przeznaczona na pomoc dla Igora.

Źródło: zrzutka
Strona głównaWiadomości z Poznania i powiatu poznańskiegoZnany fotograf walczy z nowotworem. Pomóżmy!