piątek, 26 kwietnia, 2024

Złotów: Policjantka ze Złotowa zwyciężczynią “Biegu z policją”

Sierżant Monika Kapera z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie wystartowała w ogólnopolskim finale “Biegu z Policją” i w swojej kategorii zajęła pierwsze miejsce!

Walka była zacięta, a rywali – wielu. W “Biegu z Policją” stanęło ponad 250 gotowych do wspólnej rywalizacji biegaczy. W takcie zawodów rozegrane zostały, także Mistrzostwa Polski Policjantów w biegu na dystansie 10 kilometrów.

Punktualnie o godzinie 16.00 na stadionie miejskim w Górze rozległ się huk pistoletu, który dał sygnał do rozpoczęcia 10 kilometrowego biegu, którego trasa głównie wiodła ulicami miasta. Uczestnicy zgodnie przyznali, iż było ona bardzo wymagająca. Sierżant Monika Kapera cały dystans pokonała w czasie 38 minut i 12 sekund, co sklasyfikowało ją na I miejscu w kategorii generalnej kobiet X Mistrzostw Polski Policjantów.

Mistrzostwa Polski Policjantów są już na stałe wpisane do policyjnego kalendarza imprez sportowych. Patronat honorowy nad biegiem objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Komendant Główny Policji.

KWP, el

Strona głównaWielkopolskaZłotów: Policjantka ze Złotowa zwyciężczynią "Biegu z policją"