Zła wiadomość dla kierowców. Korki w całym Poznaniu!

Niestachowska korek fot. l. Łada (zdjęcie ilustracyjne)

Kilka kolizji na wjazdach – i natychmiast korkuje się całe miasto. Po kolizji ciężarówki na węźle Poznań Zachód, kolizji na S11 w kierunku Poznania i tramwajowym korku na Murawie zakorkowało się cało miasto. Na pewno nie bez znaczenia jest tu koniec ferii.

Po godzinie 8.00 rano ciężarówka z naczepą wjechała w barierki łącznicy A2 z S5 na Węźle Zachód, w kierunku na Wrocław, jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Wokół miejsca zdarzenia doszło do kilku mniejszych kolizji, jak informują nasi Użytkownicy, co dodatkowo utrudnia przejazd w tym rejonie.

Dwa samochody o mniej więcej tej samej porze zderzyły się też na trasie S11, na odcinku między Kórnikiem a Poznaniem, na pasie w kierunku Poznania. Tam także jest korek kończący się w Gądkach.

Utrudnienia są w całym mieście i na każdej drodze wjazdowej trzeba odstać co najmniej kilkanaście minut w korkach. Mamy dziś pierwszy dzień powrotu do szkół po feriach, co, na równi z kolizjami w mieście, przyczyniło się do zakorkowania miasta.

Podziel się:

Ostatnio dodane: