Zderzenie trzech samochodów i problem z wezwaniem pomocy

for. pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

Na trasie między Pogorzelą a Pępowem w powiecie gostyńskim doszło do zderzenia dwóch samochodów. Trzeci, uszkodzony, stał na poboczu. Kierowcy samochodów mieli spory problem z wezwaniem pomocy. Udało się to dopiero za trzecim razem.

Do wypadku doszło 28 października przed godziną 8.00 rano. Między Pępowem a Pogorzelą, na wysokości samochodu, który z powodu awarii stał na poboczu z wystawionym trójkątem, doszło do zderzenia dwóch innych samochodów. Jak powiedział świadek zdarzenia portalowi “gostyn24”, właśnie jechał po kolegów z tego uszkodzonego samochodu, by ich zabrać. Właśnie na wysokości uszkodzonego auta doszło do zderzenia dwóch kolejnych. Golf jechał od strony Pępowa, a chrysler Pogorzeli i doszło do czołowego zderzenia. Chrysler w wyniku uderzenia wypadł z trasy i zatrzymał się na drzewie. Uderzenie zaliczył też samochód stojący na poboczu.

Świadkowie zderzenia aut natychmiast wezwali pomoc – ale musieli aż trzy razy dzwonić na numer 112, żeby przyjęto ich zgłoszenie. W końcu na miejsce dotarła karetka z Gostynia, której załoga zaopiekowała się poszkodowanymi.

Źródło: gostyn24

Podziel się: