Zderzenie samochodu z tramwajem na Starołęce. Były utrudnienia w ruchu

Na ulicy Starołęckiej między pętlami Starołęka Mała a Starołęka PKM zderzyły się samochód osobowy i tramwaj. Jedna osoba odniosła obrażenia. Przez prawie godzinę tramwaje linii 12 i 13 kursowały objazdami.

Zderzenie miało miejsce 4 października o godzinie 9.39.
„Z powodu wypadku drogowego na ulicy Starołęckiej, od godziny 9.39 wstrzymany został ruch tramwajowy pomiędzy pętlą Starołęka Mała a pętlą Starołęka PKM” – poinformowało MPK na swoim profilu społecznościowym. – „Tramwaje linii 12 zostały przekierowane do pętli Unii Lubelskiej.
Trasa linii 13 została skrócona do pętli Starołęka Mała. Pomiędzy rondem Starołęka a pętlą Starołęka PKM kursują autobusy „za tramwaj”.

Problemy z przejazdem ulicą Starołęcką mieli też kierowcy z powodu pracy służb do czasu usunięcia skutków zdarzenia. O godzinie 10.15 ruch tramwajowy na ul. Starołęckiej został wznowiony, a tramwaje linii 12 i 13 wróciły na swoje trasy.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Źródło: MPK fot. archiwum (zdjęcie ilustracyjne)
Strona głównaWielkopolskaPoznańZderzenie samochodu z tramwajem na Starołęce. Były utrudnienia w ruchu