sobota, 9 grudnia, 2023

Zderzenie samochodu i hulajnogi. Dwie osoby z poważnymi obrażeniami

Do poważnego wypadku doszło 1 października w Luboniu. Zderzyły się tam samochód osobowy i hulajnoga, którą jechało dwóch nastolatków. Obaj odnieśli poważne obrażenia i są w szpitalu. Stan jednego z nich jest bardzo ciężki.

Do wypadku doszło około godziny 17.00 na ulicy Żabikowskiej, przy parkingu marketu. Jak powiedziała portalowi “epoznan” mł. asp. Marta Mróz z zespołu prasowego poznańskiej policji, funkcjonariusze obecni na miejscu zdarzenia ustalili, że dwóch nastoletnich chłopców jechało jedną hulajnogą i zderzyli się z samochodem osobowym marki Ford, którym kierował 68-letni mężczyzna.

Obaj chłopcy odnieśli poważne obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Stan jednego jest określany jako ciężki. Nie wiadomo jeszcze, z czyjej winy doszło do zderzenia. Policjanci badają przyczyny i okoliczności wypadku, przesłuchują też świadków i sprawdzają zapisy kamer, ponieważ do zdarzenia doszło na terenie objętym monitoringiem.

Źródło: epoznan
Strona głównaWiadomości z Poznania i powiatu poznańskiegoZderzenie samochodu i hulajnogi. Dwie osoby z poważnymi obrażeniami