Na skrzyżowaniu Świętego Marcina z al. Niepodległości, przy Centrum Kultury Zamek, doszło do zderzenia samochodu osobowego z karetką. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Do zderzenia doszło 4 listopada około godziny 12.00, jak informują wielkopolscy strażacy. Nikt na szczęście nie ucierpiał, choć na skrzyżowaniu były spore utrudnienia w ruchu. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, a szczegóły badają poznańscy policjanci.