Zderzenie dwóch samochodów w Wielkopolsce

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Po zderzeniu dwóch ciężarówek w Nowych Prażuchach – godzinę później na drodze wojewódzkiej nr 470 doszło do drugiego zdarzenia. Tym razem zderzyły się dwa samochody osobowe w Morawinie.

Przypomnijmy: około 6.00 rano doszło do zderzenia dwóch ciężarówek w Nowych Prażuchach na drodze wojewódzkiej nr 470, a mniej więcej godzinę później na tej samej drodze, ale w Morawinie, zderzyły się dwa samochody osobowe, volkswagen i ford.

Do zderzenia doszło na prostym odcinku drogi, jak informuje portal „calisia”. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierująca volkswagenem jechała w kierunku Kalisza i nie dostosowała prędkości do warunków drogowych. W efekcie straciła panowanie nad autem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z jadącym z przeciwka fordem, jak powiedziała portalowi st. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Uderzenie było tak silne, że ford wpadł do rowu. Na szczęście, choć wyglądało to groźnie, nikomu nic się nie stało. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem w wysokości 1050 zł i 10 punktami karnymi.

Podziel się:

Ostatnio dodane: