Zderzenie dwóch samochodów i pożar jednego z nich. Jedna osoba ranna

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

W Tłokini Kościelnej na skrzyżowaniu ulic Nędzerzewskiej i Podleśnej, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów, mazdy i renault. Jedno z aut stanęło w płomieniach, a jedna osoba odniosła obrażenia. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Wypadek miał miejsce 29 czerwca około godziny 8.00 rano. Jak powiedziała portalowi “kalisz24 INFO” mł. asp. Edyta Marciniak z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, ze wstęponych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 30-letni kierowca mazdy, mieszkaniec powiatu ostrowskiego, zignorował znak nakazujący mu udzielenie pierwszeństwa przejazdu – i na łuku dorgi zderzył się z jadącym prawidłowo renault. Za jego kierownicą siedział 63-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Kierowca renault doznał obrażeń, z powodu których przewieziono go do szpitala, kierowca mazdy natomiast stracił swój samochód. Uderzenie sprawiło, że mazda zaczęła się palić. Wezwani strażacy ugasili ogień – w czasie ich akcji droga była nieprzejezdna.

Podziel się: