sobota, 9 grudnia, 2023

Zderzenie dwóch samochodów i ciągnika. Jedna osoba z obrażeniami

Do groźnego wypadku doszło na drodze krajowej nr 11 od strony Ostrowa Wielkopolskiego. Na pasie w kierunku Antonina zderzyły się dwa samochody osobowe i ciągnik z przyczepą. Jedna osoba odniosła obrażenia i trafiła do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 19 października – strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku z systemu e-call. Jak informuje portal “ostrow24 TV”, dzięki temu informacja o zdarzeniu nadeszła o 5 minut szybciej niż metodą tradycyjną – a więc i 5 minut szybciej służby ruszyły z pomocą.

Na miejscu okazało się, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe i ciągnik z przyczepą. Według wstępnych ustaleń policjantów kierująca mazdą jechała w kierunku Antonina i zaczęła wyprzedzać jadącego przed nią fiata, ale przy tym zahaczyła o przyczepę ciągnika i straciła panowanie nad autem. Natomiast kierująca fiatem, zapewne by uniknąć zderzenia z mazdą, wyjechała poza drogę. Karetka zabrała ją do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu.

W akcji brały udział poza policja i pogotowiem ratunkowym także zastępy OSP Antonin, OSP Przygodzice oraz PSP Ostrów Wielkopolski.

Źródło: ostrow24 TV, OSP Antonin
Strona głównaWiadomości Ostrów Wielkopolski / Ostrzeszów / KępnoZderzenie dwóch samochodów i ciągnika. Jedna osoba z obrażeniami