Do kolizji dwóch policyjnych radiowozów doszło w Kole, przed tamtejszym szpitalem. Szczegóły i przyczyny zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury.
Do zderzenia doszło 26 grudnia podczas pilnej policyjnej interwencji, jaką podjęli funkcjonariusze. Mimo że uderzenie było gwałtowne, żadne z policjantów siedzących w radiowozach nie ucierpiał. Jak powiedział portalowi „LM” oficer prasowy kolskiej policji, sprawa jest wyjaśniana przez policjantów pod nadzorem prokuratury.