Zderzenie dwóch radiowozów przed szpitalem

Do kolizji dwóch policyjnych radiowozów doszło w Kole, przed tamtejszym szpitalem. Szczegóły i przyczyny zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury.

Do zderzenia doszło 26 grudnia podczas pilnej policyjnej interwencji, jaką podjęli funkcjonariusze. Mimo że uderzenie było gwałtowne, żadne z policjantów siedzących w radiowozach nie ucierpiał. Jak powiedział portalowi „LM” oficer prasowy kolskiej policji, sprawa jest wyjaśniana przez policjantów pod nadzorem prokuratury.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Źródło: LM
Strona głównaWielkopolskaKołoZderzenie dwóch radiowozów przed szpitalem