Zderzenie dwóch ciężarówek i busa. Tuż przed przejściem dla pieszych!

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Na alei Wojska Polskiego w Kaliszu, tuż przed przejściem dla pieszych, doszło do zderzenia trzech pojazdów: dwóch ciężarówek i busa. Wyglądało to bardzo groźnie, na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Zdarzenie miało miejsce 22 marca przed godziną 9.00 rano, jak informuje portal „calisia”. Kierowca samochodu dostawczego zatrzymał się przed oznakowanym oznakowanym przejściem dla pieszych, bo przechodziła przez nie kobieta z dzieckiem, a za nim stanął bus.

Za oboma pojazdami jechała ciężarówka scania, ale jej kierowca nie zdążył zahamować i uderzył w stojącego przed nim busa, a ten z kolei w dostawczaka. Bus został kompletnie zniszczony, oba pozostałe pojazdy również odniosły poważne uszkodzenia, na szczęście nikomu z podróżujących nimi nic poważnego się nie stało.

Jak powiedziała portalowi podkom. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ukarali mandatem 55-letniego kierowcę scanii. Dostał także 10 punktów karnych.

Podziel się:

Ostatnio dodane: