Zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym. Dwie osoby nie żyją

wypadek OSP Skwierzyna

Ciągnik siodłowy bez naczepy zderzył się z samochodem osobowym w miejscowości Żabno pod Skwierzyną. Pasażerowie samochodu zginęli na miejscu. Policja ustala szczegóły i przyczyny wypadku.

Do wypadku doszło 30 września około godziny 16.00, na 52 km drogi krajowej 24, od strony zjazdu z węzła Skwierzyna Południe, jak informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Skwierzynie na swoim profilu społecznościowym.
„Czołowo zderzyły się tam 2 pojazdy; samochód osobowy marki Renault Laguna i ciągnik siodłowy Iveco” – poinformowali strażacy. – „W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosły dwie młode osoby poruszające się samochodem osobowym, kierowcy ciągnika nic się nie stało”.

Jak podała Gazeta Lubuska, mężczyzna, który zginął w renault, miał 26 lat. Kobieta była w zbliżonym wieku. Nie wiadomo, dlaczego doszło do wypadku – to ustala policja pod nadzorem prokuratury.

na miejscu pracowało 5 zastępów straży pożarnej: dwa z OSP Skwierzyna i trzy PSP z Międzyrzecza. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez ponad 4 godziny.

Podziel się: