Zasłony na wymiar – dopasuj dekorację okna

Idealnie dopasowany wymiar zasłony, dobrany w punkt kolor i urzekająca tkanina — to wszystko sprawia, że twoje okno prezentuje się genialnie, a całość aranżacji przestrzeni uzyskuje dopełnienie. Już dawno zasłony przestały być dla nas wyłącznie sposobem na zaciemnienie pomieszczenia.

Zasłony są przykuwającą wzrok dekoracją okienną

Zasłony to funkcjonalna dekoracja, która pozwala na nadanie wnętrzu wyjątkowego charakteru. Oczywiście nadal istotne są jej praktyczne funkcje: ochrona przed spojrzeniami osób z zewnątrz, zaciemnienie przestrzeni, odizolowanie się od świata zewnętrznego. Coraz częściej jednak doceniamy potencjał dekoracyjny, jakim mają zasłony. Umiejętnie dobrana zasłona pozwala np. na optyczne powiększenie okna, dopełnienie aranżacji w przestrzeni, nadanie pomieszczeniu bardziej przytulnego charakteru.

Ważne, aby zasłona była odpowiednio skomponowana z pozostałymi elementami wystroju (nawet jeśli świadomie ma być to kontrast) tak pod względem koloru, jak i typu tkaniny, z której jest uszyta. Istotne jest oczywiście samo szycie zasłon — ich idealne dopasowanie do okna. Najlepszym rozwiązaniem są firany od samego sufitu do podłogi.

Zasłony na wymiar — idealnie dopasowane

Nie zawsze możliwy jest zakup gotowych zasłon idealnie dopasowanych do twojego okna. Bardzo często problem ten pojawia się przy niestandardowych wymiarach samych okien, jak również konkretnych pomysłach aranżacyjnych (w których np. potrzebna jest zasłona dość nietypowej szerokości). W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem są zasłony na wymiar w Poznaniu. Możesz wybrać zasłony, które najbardziej ci odpowiadają, a specjaliści firmy po zdjęciu szczegółowych wymiarów z przestrzeni, gdzie zawisnąć mają zasłony, przygotują dla ciebie dekorację dopasowaną co do milimetra. Żadna długość czy szerokość firany nie stanowi w takim przypadku problemu. Ty zaś możesz się cieszyć zasłonami, które idealnie prezentują się w twojej przestrzeni. W ofercie usług znajdziesz nie tylko szycie firan na wymiar, lecz także zawieszenie zasłon czy bezpłatne konsultacje. Potrzebujesz pomocy w doborze koloru, materiału, a może nie do końca masz pomysł na dekorację okna? Doświadczeni specjaliści z pewnością podpowiedzą ci, spośród czego warto wybierać.

Zasłony szyte przez najlepszych producentów

Wybierając zasłony, warto spojrzeć także na to, od kogo je kupujemy. W Polsce masz szansę kupić zasłony bezpośrednio od producentów, którzy oferują szycie na miarę. To bardzo wygodne rozwiązanie: otrzymujesz kompleksową usługę, w cenach producenta, z pełną gwarancją jakości.

Artykuł sponsorowany

Podziel się: