Jutro z rana na trzy dni zostanie zamknięta obwodnica Śmigla. Cały ruch ma być kierowany bezpośrednio przez miasto.
Zamknięcie jest spowodowane budową drogi S5. Obwodnica zostanie zamknięta jutro o 6 rano, a ponownie otworzona w czwartek wieczorem. W tym czasie cały ruch samochodowy będzie przejeżdżał przez miasto.