plaża, wakacje

Zamiast 1000 zł na wakacje – 500 plus dla dziecka

Bonu turystycznego obiecywanego przez rząd, który miał pomóc branży turystycznej w wychodzeniu z kryzysu, nie będzie. Będzie natomiast 500 plus jako bon na wakacje dla dziecka. Tak zapowiedział prezydent Andrzej Duda.

Rodzice polskich dzieci – jak podaje money.pl – mają dostać bony turystyczne, które będą emitowane jak 500 plus, na każde dziecko, z przeznaczeniem na wakacyjny wyjazd. Prezydent Andrzej Duda ogłosił to podczas spotkania z wyborcami w Stalowej Woli. Jego zdaniem taki bon będzie wsparciem dla polskiej branży turystycznej przez polską rodzinę.

Prezydent zapowiedział, że szczegóły projektu poda w najbliższych dniach, ale ma nadzieję, że już w czasie tych wakacji dzieci i młodzież będą mogły skorzystać z 500 zł na turystykę.

el

9
Dodaj komentarz

avatar
mzk
mzk

no nie możliwe a co pracujący bezdzietni jestesmy ludzmi 2 kategorii?
powinni dostać cos wreszcie od tego rządu

ciezko pracujacy
ciezko pracujacy

kpina, a kiedy pomoc dla osób pracujących ?

...
...

no jasne, dizeciakom dać, ale przypomnijmy czyje to są pieniądze, tych co płacą podatki

**
**

Mimo ze mam dzieci to sadze nadal ze powinni sie wziasc tez zeby prace kazdy mogl dostac mimo wyksztalcenia jakie sie ma,ludzia ciezko prace dostac z dobrymi stawkami wszystkk drozeje a pensje stoja w miejcu

Aga1234
Aga1234

500zl na dziecko na wyjazd na wakacje to jest nic. Sama sobie moge tyle dołożyć. Juz lepiej by było jakby pracujący rodzic dostał te 1000zł