Zabójstwo kobiety w Wielkopolsce

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

57-letnia kobieta została zaatakowana przez nieznanego sprawcę na Alei Niepodległości w Jarocinie. Nie udało się jej uratować. Trwa policyjna obława za sprawcą.

24 stycznia około godziny 4.00 rano służby otrzymały wezwanie na al. Niepodległości w Jarocinie. Przed jednym z bloków jakiś mężczyzna miał pobić kobietę, jak informuje portal „jarocinska”. Asp. sztab. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie, powiedziała portalowi, że gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, zastali tam tylko leżącą kobietę z urazem głowy. Wezwali pogotowie ratunkowe, ale kobiety nie udało się uratować i lekarz stwierdził zgon.

Obecnie trwa obława za sprawcą. Policjanci sprawdzają też miejski monitoring, bo teren, na którym doszło do zabójstwa, jest nim objęty, w kamery są też wyposażone okoliczne sklepy. Nie wiadomo jeszcze, czy któraś z kamer nagrała moment zabójstwa.

Aktualizacja

Policjanci znaleźli mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 57-letniej kobiety. Już nie żył. Jak informuje portal „Pleszew Nasze Miasto”, mężczyzna miał być byłym partnerem kobiety, mieszkańcem powiatu poznańskiego. Wszystko wskazuje na to, że popełnił samobójstwo.

Podziel się:

Ostatnio dodane: