Do tragicznego zdarzenia doszło 7 stycznia w tramwaju na Frankowie. Zmarł tam mężczyzna. Sprawą zajmuje się policja.
Tragedia miała miejsce około godziny 7.00 rano. Jak powiedział portalowi „epoznan” nadkom. Maciej Święcichowski z biura prasowego KWP w Poznaniu, wstępne oględziny wykluczyły przyczynienie się osób trzecich do śmierci mężczyzny. Mimo to zabezpieczono jego ciało do badań sekcyjnych, które pozwolą ustalić przyczynę zgonu.