sobota, 24 lutego, 2024

Wypadek, remonty i awaria sygnalizacji. Wyjątkowo korkowy poranek w Poznaniu!

Zderzenie trzech samochodów, awaria sygnalizacji świetlnej oraz śliska nawierzchnia dróg. Wszystko to sprawiło, że poranek 11 stycznia był wyjątkowo korkowy – zwłaszcza na Jeżycach.

Oblodzone i śliskie drogi były przyczyną wielu zdarzeń drogowych w czwartkowy poranek. O godzinie 6.35 trzy samochody zderzyły się na ulicy Poznańskiej w Baranowie. Jedna osoba odniosła obrażenia. Wypadek, a po nim akcja służb, usuwających jego skutki, spowodowały ogromne korki na drodze krajowej nr 92.

Sytuacji nie poprawiła awaria sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Dąbrowskiego i Polnej, do której doszło kilkadziesiąt minut później. Duże korki stały się gigantyczne, a ulica Polska była zakorkowana aż do Bułgarskiej. Na szczęście ekipy ZDM pracują nad usunięciem awarii.

Utrudnień w ruchu można się spodziewać także na ulicach: Kurpińskiego, Jaroczyńskiego, Mieszka I i Hulewiczów, gdzie Zakład Robót Drogowych ma prowadzić naprawy nawierzchni jezdni, a także na Fabrycznej, Szpitalnej i Chemicznej. Z kolei na Słowiańskiej i Al. Solidarności jazdę mogą utrudniać wygrodzenia jezdni.

Źródło: KW PSP Poznań, ZDM
Strona głównaPoznańWypadek, remonty i awaria sygnalizacji. Wyjątkowo korkowy poranek w Poznaniu!