Do groźnego zdarzenia doszło w nocy z 16 na 17 grudnia w Swarzędzu. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad autem i uderzył w barierki na remontowanym wiadukcie.
Jak informują wielkopolscy strażacy, wypadek miał miejsce około godziny 2.00 nad ranem. Wyglądało to bardzo groźnie, bo auto dosłownie zawisło na barierce, ale okazało się, że nikomu nic się nie stało.
W czasie pracy służb na miejscu zdarzenia były utrudnienia w ruchu.