Wypadek na skrzyżowaniu. Dwie osoby z obrażeniami

wypadek fot. KP PSP Krotoszyn

Na skrzyżowaniu drogi krajowej z drogą powiatową w Koźminie Wielkopolskim doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierowcy obu aut z obrażeniami trafili do szpitala, a policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Do wypadku doszło 1 sierpnia po godzinie 11.00. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej otrzymała zgłoszenie o wypadku 15 minut później.
– Na skrzyżowaniu drogi krajowej z drogą powiatową doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – informuje mł. kpt. Mateusz Dymarski, zastępca oficera prasowego KP PSP w Krotoszynie. – W wyniku wypadku dwie osoby odniosły obrażenia wymagające dalszej hospitalizacji.

Jak powiedziała portalowi “krotoszynska” Paulina Potarzycka, zastępczyni oficera prasowego KPP w Krotoszynie, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 34-letnia mieszkanka powiatu krotoszyńskiego, kierująca volkswagenem, zjechała z drogi głównej na podporządkowaną niezgodnie z przepisami, doprowadzając do zderzenia ze skodą, prowadzoną przez 44-letniego mieszkańca powiatu krotoszyńskiego. Oboje kierujący byli trzeźwi, oboje też odnieśli obrażenia i zabrano ich do szpitala.

Strażacy usunęli pozostałości wypadku – na czas ich pracy skrzyżowanie było nieprzejezdne.

Podziel się: