Wypadek na S11. Mężczyzna miał spaść z wiaduktu

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

38-letni mieszkaniec gminy Jarocin został znaleziony na jezdni trasy S11 z poważnymi obrażeniami. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna spadł z wiaduktu. Przewieziono go do szpitala, a policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Do wypadku doszło 22 sierpnia około godziny 6.30 w rejonie wiaduktu ulicy Żerkowskiej. Tam właśnie znaleziono mężczyznę leżącego na jezdni S11 i wezwano służby.

Jak powiedziała portalowi “jarocinska” asp. sztab. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie, mężczyzna był przytomny, gdy na miejsce dotarły służby, ale odniósł bardzo poważne obrażenia i został przewieziony karetką do szpitala. Na miejsce wezwano nawet śmigłowiec LPR, ale ostatecznie został zawrócony z drogi. 38-latek odniósł rozległe obrażenia. Szpital w Jarocinie, ze względu na te obrażenia, po opatrzeniu ran i złamań, zdecydował o przekazaniu pacjenta do centrum urazowego w Poznaniu.

Według dotychczasowych ustaleń policji mężczyzna spadł z wiaduktu, ale na razie nie wiadomo, czy to była próba samobójcza – czy też nieszczęśliwy wypadek. To zostanie ustalone w czasie śledztwa. Jak nieoficjalnie ustalił portal, mężczyzna twierdził, że spadł z wiaduktu.

Źródło: jarocinska

Podziel się: