Dwa samochody zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 306 między Stęszewem a Bukiem. Pięć osób podróżujących autami trafiło do szpitali. Droga była nieprzejezdna przez kilka godzin.
Do wypadku doszło 19 stycznia przed godziną 6.00 rano. Jak informują wielkopolscy strazacy – auta zderzyły się czołowo. Jezdnia na miejsca zdarzenia była bardzo śliska, więc to prawdopodobnie było przyczyną wypadku – ale ustalą to obecni na miejscu policjanci.
Autami podróżowało pięć osób i wszystkie odniosły obrażenia wymagające pobytu w szpitalu. Z powodu wypadku droga była zablokowana przez ponad dwie godziny. Obecnie ruch już odbywa się bez przeszkód.