fot. pixabay.com

Wielkopolska. Zobacz gdzie we wtorek nie będzie prądu (LISTA)

ENEA opublikowała listę miejsc na terenie Wielkopolski, w których we wtorek (16 listopada 2021) wystąpią przerwy w dostawach prądu.

Obszar Kościan
16 listopada 2021 r. w godz. 07:00 – 19:00
gm. Kościan: Widziszewo ul. Ceramiczna nr 4 (działka nr 41/14), 8, EFT, SUER.

Obszar Kościan
16 listopada 2021 r. w godz. 07:00 – 08:30
16 listopada 2021 r. w godz. 17:00 – 19:00
gm. Kościan: Widziszewo ul. Ceramiczna działka 43/4 ujęcie gazu PSG; ul. Dworcowa nr 1, 2 do 10 parzyste, ANDEX. DWORZEC PKP; ul. Podgórna nr 1, 1A, nr 2 do 26 parzyste, 33, 35 do 48, 50, działki nr 21/38, 187/2 PKP, 21/38, 27/5, 27/13, 37/1, 43/1, 43/2, 43/4, 52/3, biblioteka, DELIKATESY BIS, JAR-BUD, kościół, ORANGE, ogródki działkowe; ul. Polna nr 1 do 6A, 8, 10, 24, 26, 28, działki nr 58/20, 58/22, przychodnia stomatologiczno-lekarska; ul. Kwiatowa, Lipowa, Owocowa – całe ulice.

Obszar Pakosław
16 listopada 2021 r. w godz. 07:30 – 16:30
gm. Pakosław: Sowy nr 39 do 44, 44ABC, 44F, 78, 79, sklep, ORANGE Polska, działka nr 262 przepompownia ścieków; ul. Letniskowa, Słoneczna – całe ulice.

Obszar Suchy Las
16 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 09:30
gm. Suchy Las miejscowości Suchy Las ul. Polna. ul. Ruczaj. ul. Źródlana. ul. Meteorytowa nr 90, 92, 94, działka nr 908/5. ul. Leśna nr 90, 92, działka nr 908/2. ul. Mokra nr 3, od nr 8 do nr 10b, nr 18, od nr 41 do 53b nieparzyste, działki nr 904, 905/1, 912/12, 915/11, 1154/1, 1154/2. gm. Poznań miejscowości Poznań ul. Chmurna nr 4, 6, 7, 8, działki nr 921/4, 922/3, 922/4. ul. Wietrzna nr 2, 4, 5, 6, działki nr 311, 312/2. ul. Morasko nr 9.

Obszar Chodzież
16 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 10:00
Chodzież ul. Fryderyka Chopina 44, działka nr 1949, ul. Romualda Traugutta 52, 54, 55.

Obszar Ryczywół
16 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Krężoły 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11a, 12, działka nr 46, 49.

Obszar Gostyń
16 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Gostyń: ul. Nad Kanią działka nr 62/5, 547 oświetlenie uliczne.

Obszar Miejska Górka
16 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Miejska Górka ul. Rawicka nr 7 do 21 nieparzyste, nr 44, FHU ELMAR-TRANS, Praktyka Stomatologiczna. gm. Miejska Górka: ul. Rawicka nr 1 do 4, stacja paliw ORLEN, działki nr 178 wiatrak, 205 przepompownia ścieków, 384 auto komis; ul. Klasztorna – cała ulica; ul. Huchrackiego nr 2, 4, 6, Klasztor.

Obszar Wałcz
16 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 11:00
Chrząstkowo ul. Szmaragdowa 5, 49, działka 5683 na 3, działka 2278 na 3, działka 2275 na 3.

Obszar Łubowo
16 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Żydówko 4-8, 19, 33, 34.

Obszar Sieraków
16 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 11:00
gminie Sieraków miejscowości Śrem 1 do 3, 5/1, od 23 do 25, 33, 33, działki 29/od 3 do 5, 29/13, 17, 35/1, 35/7, 35/9, 35/15, 35/19, 37, 146. miejscowości Przemyśl od 1 do 6A, od 8 do 15/4, 20d 21, 21a, 22, działki 2, 6/2, 6/3, od 15/1 do 15/4, 34, 64, 69, 301/1, 269/1, 105/1 Jurgowiak RSP. miejscowości Chalin 4, 20, 33, działki nr 29/1, 29/3, 29/4, 29/7, 29/10, 29/12, 29/13, 29/21, 32/2, 33, 35/1, 35/7, 35/9, 35/15, 37, 127/2, 146/5. miejscowości Góra od 8 do 35, 44, działki nr 47/10, 83/1, 84/1, 86/6, 86/10, 86/11, 86/13, 86/16, 86/17, 88/13, 88/16, 238, ZETBEER, Leśniczówka. miejscowości Góra Wybudowanie działki 65/3, 63/2. miejscowości Grobia od 33 do 36, od 41 do 54, działki nr 107, 108/1, 115, 123, 148, 292/1, Wysypisko, Hydrofornia Punkt Uzdatniania Wody.

Obszar Kamieniec
16 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Gmina Kamieniec miejscowość Doły 2, 3, 5, 6, 7, 18, 19, 20

Obszar Dopiewo
16 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Gmina Dopiewo miejscowość Skórzewo ul. Krótka 1, 2, 6, 10, 15; ul. Wiśniowa 24; ul. Morwowa 4, 9; ul. Wspólna 2; ul. Spółdzielcza 9, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 22, 26; ul. Wąska 1, 2; u. Zakręt 1, 3, 5, 7, 9; ul. Poznańska nieparzyste od 3 do 43, parzyste od 38 do 60

Obszar Osieczna
16 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Osieczna ul. Jeziorkowska nr 2; ul. Leszczyńska nr 12A, 12B.

Obszar Czarnków, Trzcianka
16 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
gm. Trzcianka, Biernatowo 37, Przyłęki 21, 22, 23, 24, 25, 55, 56, 58, Siedlisko 151, 152, 153, 158, działka nr 659. gm. Czarnków, Średnica 52.

Obszar Rydzyna
16 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Rydzyna: ul. Reymonta nr 1, 3, działka nr 54/10; ul. Konopnickiej nr 2, 3, 5, 7, działki nr 57/33 i 34, 59/32.

Obszar Kostrzyn
16 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Siekierki Wielkie ul. Długa 32-44

Obszar Skoki
16 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Kuszewo 6-30.

Obszar Krobia
16 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 16:00
gm. Krobia: Niepart nr 30 do 43, nr 52A, 52C do 55A, działki nr 55/13, 64/1.

Obszar Poznań Nowe Miasto
16 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 11:00
Poznań: ul. Nad Krzesinką, ul. Świątniczki od 2 do 12, od 17 do 29 nieparzyste, 22, 22A, 24, 24A, 26, ul. Podjaryszki, ul. Zawiertowska, ul. Ostrowska od 558 do 582 parzyste, od 565 do 575 nieparzyste.

Obszar Poznań Nowe Miasto
16 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Tony Halika.

Obszar Garby
16 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 12:00
Garby: ul. Migdałowa od 4 do 15, dz. 82/24.

Obszar Przeźmierowo
16 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Przeźmierowo: ul. Jagodowa.

Obszar Poznań Nowe Miasto
16 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Łosiowa, ul. Klenowska, ul. Łuczkowska, ul. Franowo od 8 do 12.

Obszar Wronki
16 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 17:00
Chojno-Wieś 54, 54A, 54C, działki nr 116, 118/1, 119, 120/3, 122/4, 125/7, 125/11.

Obszar Śrem
16 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 12:00
Błociszewo ul. Kasztanowa numery parzyste,

Obszar Suchy Las
16 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 11:00
gm. Poznań miejscowości Poznań ul. Morasko nr 1, 1a, 1b, od nr 4 do 8d, nr 12, 12a, 13f, 14, 14a, działki nr 17/33, 304/25.

Obszar Jastrowie
16 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 12:00
Budy Folwark 1, 2, 3, działki nr 12/3, 12/19.

Obszar Lipno
16 listopada 2021 r. w godz. 09:30 – 13:30
gm. Lipno: Żakowo Osiedle Parkowe nr 13, działki nr 107/3, 107/19, 107/20.

Obszar Suchy Las
16 listopada 2021 r. w godz. 10:30 – 12:30
gm. Poznań miejscowości Poznań ul. Morasko nr 11, 11a, 11b, 11c, 13, od nr 15 do nr 20, działki nr 316/3, 316/4, 316/5, 319/3, 330/1, 339/6, 340/2. ul. Deszczowa nr 8, 12, działki nr 333/2, 334, 339/6. ul. Nad Różanym Potokiem nr 13d.

Obszar Chodzież
16 listopada 2021 r. w godz. 11:00 – 14:00
Chodzież ul. 3 Maja działka nr 2027/14, park.

Obszar Suchy Las
16 listopada 2021 r. w godz. 12:00 – 13:30
gm. Suchy Las miejscowości Suchy Las ul. Zawilcowa. ul. Senna nr 2. ul. Jagodowa od nr 43 do nr 47 nieparzyste, działka nr 1020.

Obszar Krobia
16 listopada 2021 r. w godz. 12:00 – 16:00
gm. Krobia: Niepart nr 29, 44 do 50, 52, 52B, Szkoła Podstawowa, sklep, świetlica wiejska, działki nr 55/17 i 18.

Źródło: Enea

3 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze