fot. pixabay.com

Wielkopolska. Zobacz, gdzie we wtorek nie będzie prądu (LISTA)

ENEA opublikowała listę miejsc na terenie Wielkopolski, w których we wtorek (23 listopada 2021) wystąpią przerwy w dostawach prądu.

Obszar Wągrowiec
23 listopada 2021 r. w godz. 07:00 – 07:30
23 listopada 2021 r. w godz. 14:30 – 15:00
Ochodza 13, 14, 15, 15A, 16, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.

Obszar Wągrowiec
23 listopada 2021 r. w godz. 07:00 – 15:00
Ochodza 13, 14, 15, 15A, 16, 18, 19, 19A, 20.

Obszar Rawicz
23 listopada 2021 r. w godz. 07:30 – 14:30
gm. Rawicz: Masłowo ul. Wrzosowa nr 1 do 33 nieparzyste, nr 2 do 12 parzyste.

Obszar Włoszakowice
23 listopada 2021 r. w godz. 07:30 – 11:00
gm. Włoszakowice: Dominice działki nr 91/20 i 21, 91/22 i 23.

Obszar Wąsosz
23 listopada 2021 r. w godz. 07:30 – 08:30
23 listopada 2021 r. w godz. 17:30 – 18:30
Wąsosz: Zbaków Dolny – cała miejscowość.

Obszar Borek Wielkopolski
23 listopada 2021 r. w godz. 07:30 – 15:30
gm. Borek Wielkopolski: Bruczków nr 43 do 50.

Obszar Wągrowiec
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Bukowiec działka nr 108/35.

Obszar Oborniki
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Oborniki miejscowości Bąblin nr 34, od nr 35 do nr 40, Cukiernia, Lakiernia OSP. miejscowości Niemieczkowo nr 17, Leśniczówka.

Obszar Obrzycko
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 09:00
23 listopada 2021 r. w godz. 16:00 – 18:00
gm. Obrzycko miejscowości Obrzycko ul. Dworcowa od nr 1 do nr 14, od nr 23 do nr 31/5, działki nr 258, 258/5, 626/2 Biedronka, 639, 639/1. ul. Wroniecka nr 29. ul. Szamotulska od nr 1 do nr 4. ul. Kuźnice od nr 1 do nr 7, nr 11. ul. Podgórna od nr 1 do nr 10. ul. Stawna od nr 1 do nr 4b, działki nr 1038/4, 652/2, 335/1, 55/1. ul. Plac Lipowy od 1 nr do nr 4. ul. Generała Henryka Dąbrowskiego nr 1 i 2. ul. Kolejowa nr 25, działki nr od 756/10 do 756/19, 824/1. ul. Ogrodowa nr 1. ul. Spichrzowa nr 1. ul. Wysoka od nr 1 do nr 3.

Obszar Obrzycko
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 18:00
gm. Obrzycko miejscowości Obrzycko ul. Wroniecka 7.

Obszar Swarzędz
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Swarzędz: ul. Św. Marcina, ul. Poznańska 24, 26, 28, 38, 40, od 44 do 58 parzyste, ul. Krańcowa, ul. Paderewskiego od 1 do 39 nieparzyste, od 4 do 36 parzyste.

Obszar Kwilcz
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 16:00
24 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Kwilcz miejscowości Augustowo od nr 1 do nr 11a. miejscowości Lubosz ul. Parkowa nr 4, działka nr 154/1, 409.

Obszar Kłecko
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Waliszewo dz. 78/2

Obszar Gostyń
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 11:00
Gostyń: ul. Energetyka nr 7; ul. Podgórna nr 1 do 4, 6; ul. Wrocławska nr 27 do 33, nr 235 do 246, nr 247A sklep, DOMINO.

Obszar Przemęt
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 10:30
gm. Przemęt: Kluczewo ul. Szkolna nr 1 do 3, nr 6, 9, 13, 15, 17, działki nr 283/1, 601, 602, 631, 632, 650.

Obszar Kościan
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Kościan: Nowy Lubosz ul. Ogrodowa nr 23, działka nr 107/2 przepompownia.

Obszar Trzcianka
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 13:30
Straduń 25, 26, 27, działka nr 110/1, 110/2, 153/6.

Obszar Szydłowo
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Skrzatusz ul. Heleny Sadowskiej Kaplica , działka numer 69 na 3 , działka numer 69 na 2

Obszar Piła, Piła dzielnica Motylewo
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Piła ul. Kolibrowa 8, działka 374/24.

Obszar Jastrowie
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
miejscowość Brzeźnica Kolonia nr od 1 do 11

Obszar Pobiedziska
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 11:30
Kapalica ośrodek dz. nr 125-142.

Obszar Pobiedziska
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 11:30
Kapalica Ośrodek dz. nr 125-142.

Obszar Swarzędz
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Swarzędz: ul. Kasprowicza 15, 19, 20, 22, ul. Strzelecka 22, 26, 26A, 28, ul. Napoleońska od 1 do 13 nieparzyste, od 4 do 8 parzyste, ul. Jesionowa, ul. Kosynierów.

Obszar Poznań Grunwald
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Poznań: ul. Budziszyńska 19/27, od 41 do 73 nieparzyste, 75A, od 46 do 82 parzyste, 82A, ul. Braniborska 20, ul. Dziewińska od 41 do 57 nieparzyste, od 40 do 52 parzyste.

Obszar Poznań Grunwald
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Poznań: ul. Srebrna 9, 11, pl. Światowida od 5 do 11 nieparzyste, ul. Kamiennogórska 5, 5A-E, 7, 9, ul. Jeleniogórska 5, 5A-B, 7, 7A-C.

Obszar Poznań Jeżyce
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Poznań: pl. Waryńskiego dz. 9/72 (pawilony).

Obszar Poznań Stare Miasto
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 16:00
Poznań: pl. Wielkopolski 9, 10/11 A-E, ul. 23 Lutego 41/43.

Obszar Wągrowiec
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Bartodzieje osiedle Runianka działka nr 114/6, 114/8, 114/12, 114/13.

Obszar Kostrzyn, Swarzędz
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 08:30
Paczkowo

Obszar Piła
23 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Piła ul. Generała Władysława Andersa działka 324.

Obszar Dopiewo
23 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
gm. Dopiewo miejscowości Dopiewiec ul. Olchowa działki nr 180/5, 181/4. ul. Jodełkowa.

Obszar Tarnowo Podgórne
23 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:00
gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Wysogotowo ul. Owsiana nr 10.

Obszar Poznań Nowe Miasto
23 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Leżajska od 2 do 12 parzyste, 11A, od 13 do 19 nieparzyste.

Obszar Luboń
23 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:00
Luboń: ul. Konarzewskiego od 30 do 46 parzyste, ul. Broniewskiego, ul. Żeromskiego bez 1A, ul. Zakątek, ul. Fabryczna od 24 do 50 parzyste, od 43 do 69 nieparzyste, 69A-B, 71E.

Obszar Poznań Stare Miasto
23 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Gradowa, ul. Hodowlana od 23 do 31 nieparzyste, 31A, 38, 38A-E.

Obszar Poznań Stare Miasto
23 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Rubinowa.

Obszar Zalasewo
23 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 12:00
Zalasewo: ul. Galileusza od 4 do 30.

Obszar Buk
23 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 12:00
gm. Buk miejscowości Niepruszewo ul. Leśna działki nr 72/1, 72/3.

Obszar Stęszew
23 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
gm. Stęszew miejscowości Łódź ul. Szkolna od nr 5 do nr 29, działki nr 89/3, 158/11, 161/2, 181, 191/11, Probostwo. ul. Nowa od nr 1 do nr 10, działka nr 92/3. ul. Podgórna od nr 1 do nr 5. ul. Mosińska nr 30.

Obszar Nowy Tomyśl
23 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Przyłęk 94a, 94c, 95, od 131 do 134

Obszar Krzywiń
23 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
gm. Krzywiń: Lubiń ul. Mickiewicza nr 1, 1A, 2, działka nr 328/1; ul. Stefaniaka nr 15 do 16A. Nowy Dwór nr 20 do 24A, działki nr 277, 291/20, stacja paliw, mieszalnia pasz.

Obszar Kościan
23 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 11:00
Kościan: ul. Kwiatowa nr 15 do 21A nieparzyste, nr 20 do 30 parzyste; ul. Malinowa – cała; ul. Okrężna 2, nr 1 do 11 nieparzyste, działka 568/1 (kioski, piekarnia-cukiernia Walenciak), EFLI, TAWERNA, wodociągi kościańskie; Osiedle Jagiellońskie nr 20 do 22, nr 27B do 27H, nr 28 , 28A, nr 48 do 50, garaże działka 567/19, ELI-KAM, GR Marciniak, hydrofornia, OCEAN FISH, sklep Adamczak, warsztaty terapii zajęciowej.

Obszar Czarnków
23 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 10:30
Goraj Zamek 4, 6 i 6A leśniczówka, 7, 8, 9, dz. 554; Goraj 26

Obszar Lubasz
23 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 10:30
Goraj 26

Obszar Gniezno
23 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
Gniezno osiedle Róża – ul. Orcholska 70-96, dz. 14, 17, ul. Wełnicka 1-3.

Obszar Gostyń
23 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 15:00
Gostyń: ul. Górna nr 41B do 55 nieparzyste, nr 144 do 149, działki nr 2102/6, 2107/11, 2107/12, 2107/14, 2112/3, nr 2113/7 do 2113/10, nr 2115/4, 2110/3.

Obszar Tarnowo Podgórne
23 listopada 2021 r. w godz. 10:30 – 13:00
gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Jankowice ul. Ogrodowa od nr 5 do nr 10, nr 12, działka nr 231/1. ul. Parkowa nr 1, 1/2.

Obszar Przemęt
23 listopada 2021 r. w godz. 10:30 – 13:00
gm. Przemęt: Wieleń ul. Jaworowa nr 9, działka nr 172/8.

Obszar Włoszakowice
23 listopada 2021 r. w godz. 11:00 – 15:00
gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Turystyczna działki nr 635/49 do 635/65.

Obszar Dopiewo
23 listopada 2021 r. w godz. 12:00 – 15:30
gm. Dopiewo miejscowości Dopiewiec ul. Wierzbowa działki nr 46/2, 46/3, 46/4. ul. Truflowa. ul. Borowikowa działka nr 46/4, 46/31.

Obszar Przemęt
23 listopada 2021 r. w godz. 13:00 – 15:00
gm. Przemęt: Osłonin ul. Czereśniowa nr 16, 18, 20; ul. Miodowa nr 1.

Źródło: Enea

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze