Wielkopolska. Zobacz gdzie w środę nie będzie prądu (LISTA)

ENEA opublikowała listę miejsc na terenie Wielkopolski, w których w środę (17 listopada 2021) wystąpią przerwy w dostawach prądu.

Obszar Wałcz
17 listopada 2021 r. w godz. 07:00 – 15:00
Dąbrowskiego nr 26 sklep KIK.

Obszar Wąsosz
17 listopada 2021 r. w godz. 07:30 – 10:30
Wąsosz ul. 700 Lecia nr 2 do 18 parzyste, nr 17, 19; ul. Nowa działka nr 109/37.

Obszar Szlichtyngowa
17 listopada 2021 r. w godz. 07:30 – 18:30
gm. Szlichtyngowa: Wyszanów nr 1 do 16, 19 do 63, sklep DANIELEK, Gospodarstwo Rolne MAJDA, Ferma Kur TYMCZYSZ, Remiza OSP, działki nr 87/2, 87/5, 87/7, 117/2 przepompownia P12.

Obszar Kościan
17 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
gm. Kościan: Stary Lubosz ul. Wiatrakowa nr 4 PHU LAGUNA, nr 9, działki nr 37/7 TECH-BUD, nr 41/5.

Obszar Drawsko
17 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Pęckowo ul. Wybudowanie 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.

Obszar Chrzypsko Wielkie
17 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Charcice nr 5, od nr 7 do nr 10, działki nr 11, 13, 24, 30/3.

Obszar Wągrowiec
17 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Micharzewo działka nr 32, przepompownia ścieków.

Obszar Lipka
17 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Gogolin 2, 4, 8, 11, działka nr 371/11, 371/18.

Obszar Suchy Las
17 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 09:30
Gmina Suchy Las miejscowość Golęczewo ul. Tysiąclecia od 1 do 11, nieparzyste od 13 do 29a; ul. Krótka 1, 3; ul. Krzywa działka 209/4; ul. Kręta 3, 7, 10, 10a, 15, 22, działki 212/21; ul. Wodna 25, działka 232/3

Obszar Chodzież
17 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 09:00
Chodzież ul. ks. Kazimierza Józefiaka 1, 3, 4, 5, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, działki nr 1247/1, 1248/4, 1257/2, MWIK, ul. Notecka 30, 32, 35, 36, 37, 39, działka nr 1240.

Obszar Niechlów
17 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Niechlów: Żuchlów nr 55 do 66, 75.

Obszar Lipno
17 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 11:30
gm. Lipno: Wilkowice ul. Okrężna nr 1, 3, 5, 9, 13 do 19 nieparzyste, działki nr 41/15, 41/25, 41/26.

Obszar Krobia
17 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Krobia: Niepart nr 30 do 43, nr 52A, 52C do 55A, działki nr 55/13, 64/1.

Obszar Poznań Wilda
17 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Poznań: ul Goleszowska od 28 do 54 parzyste.

Obszar Lipka
17 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Nowy Buczek działka numer 229na3.

Obszar Ryczywół
17 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 13:00
Lipa 42e, działka nr 361.

Obszar Miejska Górka
17 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
gm. Miejska Górka: Konary nr 141A do 149, 163, 164, 165, FHU MENCEL.

Obszar Miejska Górka
17 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 09:30
17 listopada 2021 r. w godz. 13:30 – 14:30
gm. Miejska Górka: Konary nr 136 do 141, 149FGH, 158 do 162.

Obszar Poznań Nowe Miasto
17 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Falista 4.

Obszar Poznań Stare Miasto
17 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Syrokomli, ul. Śniegockiego, ul. Kopczyńskiego od 1 do 16, ul. Obornicka 229, od 242 do 276 parzyste, ul. Suszki bez 23 i 25, ul. Rudnickiego.

Obszar Kiekrz
17 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Kiekrz: ul. Parkowa od 2 do 16 parzyste, ul. Kierska 2, ul. Kręta 27, 29, od 40 do 56 parzyste.

Obszar Poznań Nowe Miasto
17 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Baranowska od 1 do 21 nieparzyste, 20, ul. Opatowska od 3 do 8, ul. Iłżańska od 22 do 44, 44A, ul. Piotrowska 10A, 11, 13, od 12 do 18 parzyste.

Obszar Kicin
17 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 12:00
Kicin: ul. Fabryczna 6, od 19 do 55.

Obszar Tarnowo Podgórne
17 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 12:00
gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Wysogotowo ul. Bukowska nr 27a, działka nr 148/2. ul. Batorowska działka nr 248/14.

Obszar Suchy Las
17 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 11:00
Gmina Suchy Las miejscowość Golęczewo ul. Tysiąclecia 14, 16, 18, 20, 24, 26, nieparzyste od 31 do 39, 46, 48, 59, 61, 63, działki 3/1, 10/2; cała ul. Ogrodowa, Malinowa, Działkowa; miejscowość Chludowo ul. Golęczewska działka 280/2

Obszar Rakoniewice
17 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 15:00
Gmina Rakoniewice miejscowość Łąkie od 94 do 112, 114, 115; miejscowość Nowe Łąkie od 1 do 20; Gmina Wolsztyn miejscowość Gościeszyn 24, 130, działki 694, 696, 696/3, 697

Obszar Nowy Tomyśl
17 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 12:00
gm. Nowy Tomyśl miejscowość Bukowiec ul. Chabrowa działki nr 361/15, 361/17, 361/18.

Obszar Stęszew
17 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
gm. Stęszew miejscowości Łódź ul. Rubinowa nr 18, 16, 30, działki nr 113/29, 113/30, 113/31, 113/35.

Obszar Trzcianka
17 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 12:30
Stobno 89, 90, 117, działka nr 127, 140, 151.

Obszar Czerniejewo
17 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
Żydowo dz. 691, 391, 327.

Obszar Borek Wielkopolski
17 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 15:30
gm. Borek Wlkp.: Trzecianów-Osiedle nr 1, 2.

Obszar Borek Wielkopolski
17 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
gm. Borek Wlkp.: Trzecianów-Osiedle nr 9 do 15, PPHU TROP.

Obszar Suchy Las
17 listopada 2021 r. w godz. 11:00 – 12:30
Gmina Suchy Las miejscowość Zielątkowo ul. Kręta 1; ul. Szkolna 1b, 3, 5, 9, 10, działka 113/4; ul. Łąkowa 15

Obszar Lipno
17 listopada 2021 r. w godz. 11:30 – 15:00
gm. Lipno: Wilkowice ul. Usługowa nr 84, 84ABC (działki nr 699/14 do 699/17, nr 699/29 do 699/32) .

Obszar Suchy Las
17 listopada 2021 r. w godz. 12:00 – 14:00
Gmina Suchy Las miejscowość Zielątkowo ul. Szkolna parzyste od 14 do 22; ul. Leśna działka 212/3; ul. Kręta 1, 3; ul. Kasztanowa 1, 2; ul. Akacjowa działka 60/9; ul. Dworcowa od 2 do 9

Źródło: Enea

1 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze