Wielkopolska. Zobacz, gdzie w piątek nie będzie prądu (LISTA)

fot. pixabay.com

ENEA opublikowała listę miejsc na terenie Wielkopolski, w których w piątek (10 grudnia 2021) wystąpią przerwy w dostawach prądu.

Obszar Piła, Piła dzielnica Górne
10 grudnia 2021 r. w godz. 07:00 – 14:00
ul. Krzywa 4, 8, ul. Ks. Jana Długosza 15, 19, 30, działka nr 15/139, 15/145, 15/70, ul. Zachodnia 19.

Obszar Przemęt
10 grudnia 2021 r. w godz. 07:30 – 13:30
Przemęt: ul. Powstańców Wielkopolskich nr 2 (zasilanie od strony ul. Powstańców Wlkp. nr 4), nr 4, nr 6 do 15, nr 17, FHU Mikołajczyk, sklep Kapska, przepompownia, Usługi Rolnicze Szczepański; ul. Stawna – cała ulica oprócz nr 1.

Obszar Święciechowa
10 grudnia 2021 r. w godz. 07:30 – 11:30
gm. Święciechowa: Niechłód nr 22 do 31, nr 42A, 42B, 42C (wspólnota mieszkaniowa), nr 45 do 45E, 46A, działki nr 20/5, 36/5, 60, 105/3, KRASNOLUDEK, parafia, RAFIS.

Obszar Włoszakowice
10 grudnia 2021 r. w godz. 07:30 – 11:00
gm. Włoszakowice Boszkowo-Letnisko ul. Turystyczna działka nr 618/19

Obszar Kościan
10 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Kościan: Nowy Dębiec ul. Deptak nr 1, 2 przyłącze napowietrzne, 4, 23, 36, 50 kiosk, działki nr 60/38, 67; ul. Leśna nr 6 hydrofornia; ul. Szarotkowa nr 2, działka 60/163.

Obszar Dopiewo
10 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 12:00
gm. Dopiewo miejscowości Trzcielin działki od nr 10/97 do nr 10/105. ul. Wilgi. ul. Pułkownika Andrzeja Kopy nr 1, 3, 5, od nr 12 do nr 24 parzyste, działki nr 10/81, 12/17.

Obszar Kaźmierz
10 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 17:00
gm. Kaźmierz miejscowości Pólko ul. Akacjowa. ul. Jesionowa. ul. Bytyńska nr 14, 18.

Obszar Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl
10 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Albertowsko od nr 46 do nr 51. gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Nowa nr 8.

Obszar Oborniki
10 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
gm. Oborniki miejscowości Słonawy od nr 36 do nr 44, działki nr 7/5, 11/2, 11/8. Osiedle Maślerki.

Obszar Szamocin
10 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Laskowo ul. Bukowa działka nr 677, 678.

Obszar Margonin
10 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Margonin ul. Rolna 12, działka nr 889/1.

Obszar Kościan
10 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 12:30
gm. Kościan: Nowy Dębiec ul. Deptak nr 3 do 15 nieparzyste, działki nr 177/3 do 177/13, nr 177/15; ul. Leśna nr 4.

Obszar Gostyń
10 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
gm. Gostyń: Stankowo nr 1, 1A, 1B, 1D, 69, 69B, 70, działki nr 208, 219, 253, 255, 405/3, 214/2 przepompownia ścieków.

Obszar Gniezno
10 grudnia 2021 r. w godz. 08:30 – 14:00
Goślinowo 138/1, 23, 24, 24/a, 25, 26, 29, 30. 30, 30/a, 30B, 31, 31/a, 31B, 32, 33, 33, 33, 33b, 33c, 33K, 33L, 34, 35, 35, 36, dz.139/1, dz.18/3, dz.20/3, dz.20/4 Goślinowo osiedle Piotrowskie 1, 13, 14, 15, 2, 3, 32, 3A, 4, 6, 7, 8, dz 374, dz.376

Obszar Kostrzyn
10 grudnia 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Buszkówiec 1-7

Obszar Puszczykowo
10 grudnia 2021 r. w godz. 08:30 – 09:30
PUSZCZYKOWO ul. CHROBREGO 1-18, 20, 22,

Obszar Miłosław
10 grudnia 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
WINNA GÓRA 11, 13, 15, 15A, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 23B, 24, 23,

Obszar Przemęt
10 grudnia 2021 r. w godz. 08:30 – 12:30
gm. Przemęt: Perkowo ul. Głęboka – cała ulica; ul. Konwaliowa nr 1 do 6; ul. Powstańców Wielkopolskich nr 1, 2, 4, 6; ul. Wolsztyńska nr 2 do 21, działki nr 158/3, 167/1, przepompownia.

Obszar Niechlów
10 grudnia 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Niechlów ul. Łąkowa nr 2 (działki nr 191/2, 192/2).

Obszar Leszno
10 grudnia 2021 r. w godz. 08:30 – 14:45
Leszno: ul. Juliusza Kossaka nr 13, 17, działka nr 32/6, 32/7; ul. Wita Stwosza nr 4; ul. Stanisława Witkiewicza – cała ulica.

Obszar Nowy Tomyśl
10 grudnia 2021 r. w godz. 09:00 – 12:00
Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Nowy Tomyśl ul. Zachodnia 8, działki 1428/5, 1533/1, 1529/29

Obszar Rakoniewice
10 grudnia 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
Gmina Rakoniewice miejscowość Goździn 19, 20 od 22 do 30, działki 12/12, 117

Obszar Stęszew
10 grudnia 2021 r. w godz. 09:00 – 12:00
gm. Stęszew miejscowości Wronczyn ul. Główna od nr 27 do nr 41 nieparzyste, od od nr 62 do nr 66a parzyste, działka nr 269, Hydrofornia, Spółdzielnia Produkcji Rolnej Przetwórstwa Handlu. ul. Polna. ul. Parkowa.

Obszar Książ Wielkopolski
10 grudnia 2021 r. w godz. 09:00 – 11:00
RADOSZKOWO II-37, II/39, przepompownia ścieków P2, Radoszkowo Drugie II/38,

Obszar Pogorzela
10 grudnia 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
gm. Pogorzela: Małgów nr 15 do 30, PPHU CETERM.

Obszar Kobylin
10 grudnia 2021 r. w godz. 09:00 – 15:00
gm. Kobylin: Smolice nr 45 do 55.

Obszar Szamotuły
10 grudnia 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
gm. Szamotuły miejscowości Brodziszewo ul. Wjazdowa nr 6, 8, 12, od nr 14 do nr 19, nr 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 26, 26a, 27, działki nr 184/6, 325/8. ul. Kopanińska od nr 1 do nr 6, nr 8, działka nr 214. ul. Lipowa nr 4, 6, działki nr 214, 329. ul. Sokolnicka nr 1.

Obszar Kościan
10 grudnia 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
Kościan Os. Nad Łąkami nr 56 do 75A, 78, działki nr 3261/8, 3261/78, 3261/79, 3261/80, 3261/103, 3261/105, 3261/121, nr 3261/125 do 3261/140, 4463/3, 4463/4, 4463/10, 4463/40, 4463/42, 4523, KM HOUSE.

Obszar Święciechowa
10 grudnia 2021 r. w godz. 09:30 – 13:30
gm. Święciechowa: Henrykowo ul. Diamentowa nr 5, 9, 12, 12A, działki nr 508/4, 533/1, 533/4, 533/5.

Obszar Osieczna
10 grudnia 2021 r. w godz. 09:30 – 11:30
Osieczna ul. Łącko nr 1 do 4, nr 7, 9; ul. Okulickiego nr 7; Plac 600-lecia – cały;

Obszar Gniezno
10 grudnia 2021 r. w godz. 10:00 – 15:00
Osiniec Osiedle Herbowe 11, 17, 39, dz. 31, 318, 320, 321

Obszar Włoszakowice
10 grudnia 2021 r. w godz. 11:00 – 14:30
Włoszakowice ul. Wiosenna – cała ulica.

Obszar Chrzypsko Wielkie
10 grudnia 2021 r. w godz. 12:00 – 16:00
gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Łężeczki działki nr 67/3, 67/5, 67/8, 125/2, 202/11.

Obszar Kuślin
10 grudnia 2021 r. w godz. 12:00 – 16:00
Gmina Kuślin miejscowość Wąsowo ul. Wschodnia działki 745/3, 745/4

Źródło: Enea

Podziel się: