fot. pixabay.com

Wielkopolska. Zobacz, gdzie w piątek nie będzie prądu (LISTA)

ENEA opublikowała listę miejsc na terenie Wielkopolski, w których w piątek (26 listopada 2021) wystąpią przerwy w dostawach prądu.

Obszar Szlichtyngowa
26 listopada 2021 r. w godz. 07:30 – 18:30
Szlichtyngowa: ul. Dworcowa – cała ulica (oprócz nr 11, 15, 16 i działki nr 231/3); ul. Ogrodowa nr 2A; ul. Miodowa nr 6, 6A.

Obszar Kościan
26 listopada 2021 r. w godz. 07:30 – 16:00
gm. Kościan: Nowy Dębiec ul. Azaliowa działki nr 175/2, 174/11; ul. Deptak nr 35, 37, 45, 50, nr 54 do 70 parzyste, działki nr 152/31, 152/32, 153/2 do 153/7, 154/12, 164/1, 173/1 do 173/3, 175/2; ul. Konwaliowa działki nr 96/1, 96/2, FHU Banasik; ul. Leśna nr 40, 42, działka nr 153/6, 174/11; ul. Liliowa – cała ulica; ul. Wczasowa nr 34 do 48 parzyste (oprócz nr 36), nr 57 do 67 nieparzyste, działki nr 100, nr 155/1 do 155/6, ORANGE.

Obszar Wyrzysk
26 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Ostrówek 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Obszar Gniezno
26 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Szczytniki Duchowne 51-55.

Obszar Opalenica
26 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 11:00
Gmina Opalenica miejscowość Opalenica ul. Jodłowa działki 2207/6, 2207/7, 2207/9, 2207/16, 2207/20

Obszar Swarzędz
26 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 11:00
Swarzędz: os. Kościuszkowców od 1/1 do 1/13, 5, dz. 104/57, dz. 104/65.

Obszar Drawsko
26 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 10:00
Nowe Kwiejce 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.

Obszar Bojanowo
26 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:30
gm. Bojanowo: Sowiny Leśniczówka, Koło Łowieckie DZIK.

Obszar Niechlów
26 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Niechlów: Miechów nr 6 do 24, Remiza OSP.

Obszar Pogorzela
26 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 16:00
Pogorzela ul. Glinki nr 1 do 2, nr 4 do 8, nr 10 do 20 parzyste, PPHU DRAGON; ul. Gostyńska nr 6 do 14 parzyste, działka nr 51 przepompownia; ul. Parkowa nr 3 AGRO-CENTNAS.

Obszar Nowy Tomyśl
26 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Nowa nr 2, 3, 4, 15, 15a, 16, od nr 22 do nr 25, od nr 27 do nr 32, 54, 55, działki nr 98/13, 98/15, 98/19, 101, 101/3, 102/1, 110/4, 155/8. ul. Brzozowa nr 2.

Obszar Śmigiel
26 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Śmigiel: Koszanowo ul. Dworska nr 8, 10, 10A, nr 12 do 15, nr 19 do 23A nieparzyste, działki nr 202/19, 202/23, 202/20, 204/1, Z&P, GR Waligóra; ul. Glinkowa nr 1 do 3A, nr 5, 7 do 12, nr 14 do 18 parzyste, działka 463 garaże. Śmigiel: ul. Lipowa nr 38; ul. Reymonta nr 2 do 4, działka nr 1232/2.

Obszar Wschowa
26 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 09:00
Wschowa: ul. Konradowska nr 8A, 10A, 12; ul. Przemysłowa nr 1, 2, 4, Pogotowie Gazowe.

Obszar Wschowa
26 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 17:30
Wschowa: ul. Kazimierza Wielkiego nr 21B, 21C, 23, 24, 27, 29, 29C, 31, BIO-TECH , PPH AGROL, PPHU JAROM, PIECZARKARNIA, PW PIEPRZYK, AUTO-BEN, oczyszczalnia ścieków, wodociągi, działki nr 1797/2, 1797/25, 1797/30, 1797/38, 4235, 4236, 4237 – budynki PKP; ul. Konradowska nr 10, działki nr 1797/31, 1797/43, 2382/4, 2382/11, MAŁY SZU; ul. Towarowa nr 1, 1AB; ul. Żwirki i Wigury – cała ulica (oprócz nr 22). gm. Wschowa: Przyczyna Górna nr 1B, 1C, 1D, 1E (dz. 7/14) zakład usługowy, nr 7, 7A, Przetwórstwo Mięsne KAMYSZEK, Gospodarstwo Rolne DZIUBATY, POLKOMTEL – stacja bazowa, działki nr 250/2, 250/4, 352.

Obszar Stęszew
26 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
Gmina Stęszew miejscowość Skrzynki ul. Jaworowa parzyste od 2 do 32, 31

Obszar Poznań Nowe Miasto
26 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Sępia od 1 do 16, 16A, ul. Majakowskiego 345, 347, ul. Dzieci Wrzesińskich od 2 do 20, 20A.

Obszar Poznań Grunwald
26 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Uradzka 18B-O, 20E-H.

Obszar Kościan
26 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
gm. Kościan: Mikoszki nr 20 do 33, działka 191/2, przepompownia.

Obszar Grodzisk Wielkopolski
26 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Słocin od 7 do 36, 42, działki 170/16, 170/18

Obszar Nowy Tomyśl
26 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 11:30
Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Glinno ul. Grudniowa 31, 37, 39, 41, 52, 58, 60, 62, 64, 72, 78, działki 583/16, 583/17, 583/38, 583/37, 583/36; cała ul. Październikowa, Listopadowa

Obszar Kórnik
26 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 10:00
3 grudnia 2021 r. w godz. 09:00 – 10:00
Trzykolne Młyny, Czmoniec,

Obszar Wronki
26 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 12:30
miejscowość Stare Miasto 40D, działki 51/12, 51/13, 51/16.

Obszar Krzyż Wielkopolski
26 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
Miejscowość Krzyż Wielkopolski ul. Juliana Tuwima 1, działki 5/5, 5/7, 5/10, Miejscowość Łokacz Mały działka 1528/8, ul. Elizy Orzeszkowej działka 1528/20, ul. Juliusza Słowackiego 1, działka 1528/10, ul. Stefana Żeromskiego 19.

Obszar Szamocin
26 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
Szamocin ul. 19 Stycznia 6, 8, 9, 11, 15, ul. Górna 2, bud. gospodarczy 1, 2, 2A, 2C, 2D, 3, warsztat, ul. Nowa 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 22A, bud. gospodarczy, Osiedle Smolary 2a, Orlik.

Obszar Kostrzyn
26 listopada 2021 r. w godz. 10:00 – 14:00
Siedleczek 6, dz. 67/9.

Obszar Nowy Tomyśl
26 listopada 2021 r. w godz. 10:00 – 12:30
Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Paproć 193, 195, działki 384/4, 384/8, 393/6, 393/8, 838/24

Obszar Drawsko
26 listopada 2021 r. w godz. 10:00 – 12:00
Nowe Kwiejce 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 16, działka nr 46/2, 49.

Obszar Czarnków
26 listopada 2021 r. w godz. 10:00 – 11:00
miejscowość Książnica 1 do 18.

Obszar Nowy Tomyśl
26 listopada 2021 r. w godz. 12:30 – 14:30
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno nr 111a, 111d, działki nr 685/6, 685/7, 711/4,

Obszar Wronki
26 listopada 2021 r. w godz. 13:00 – 16:00
Wartosław działka nr 346, 351, 356, 358/1, 367/1, 368, 375/4, 378, 379, 383, 387/4, 388/1.

Źródło: Enea

5 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze