fot. pixabay.com

Wielkopolska. Zobacz, gdzie w piątek nie będzie prądu (LISTA)

ENEA opublikowała listę miejsc na terenie Wielkopolski, w których w piątek (19 listopada 2021) wystąpią przerwy w dostawach prądu.

Obszar Wałcz
19 listopada 2021 r. w godz. 07:00 – 14:00
Miejscowość Ostrowiec numer 27 A i 27 F.

Obszar Włoszakowice
19 listopada 2021 r. w godz. 07:30 – 12:30
Włoszakowice: ul. Chopina nr 20, 52, 56, 58, działki nr 554/7, 555/8, 1159; ul. Karłowicza, Skorupińskiego – całe ulice.

Obszar Rawicz
19 listopada 2021 r. w godz. 07:30 – 13:30
gm. Rawicz: Warszewko działka nr 373/4 pompownia PGW Wody Polskie.

Obszar Lipno
19 listopada 2021 r. w godz. 07:30 – 11:00
gm. Lipno: Smyczyna nr 34 do 41, działki nr 391/14, 391/17, 391/18, nr 391/22 do 391/24, 391/45, 391/50 do 391/53, 392/5, 392/6.

Obszar Chodzież
19 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 13:30
Chodzież ul. Marcina Kasprzaka działka nr 3583.

Obszar Chodzież
19 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Chodzież ul. Ofiar Gór Morzewskich – ROD Bartek.

Obszar Oborniki
19 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 09:30
Gmina Oborniki miejscowość Oborniki ul. 11 listopada działka 1240; ul. Lipowa 11, 11a, 14, 16, sygnalizacja świetlna; ul. Powstańców Wielkopolskich 51, działka 1241

Obszar Tarnowo Podgórne
19 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Rumianek ul. Południowa nr 2, 8, 10, 14, działki nr 152/7, 152/9, 152/11, 152/15.

Obszar Gniezno
19 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 10:00
Jankówko oś. Wierzbowe dz. 21

Obszar Gniezno
19 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:30
Wola Skorzęcka 10-15.

Obszar Chodzież
19 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Chodzież ul. Słoneczna 2, 2a, 4, 6, 6a, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 23, ul. Asnyka 1, 1a, 2, 2a, 3, 3a, 5, 6, 7, 7a, 8, 10, 12, ul. Kusocińskiego 1, 2, 2a, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12a, 13, ul. Józefiaka 2, ul. Szenwalda 4, ul. Notecka 26.

Obszar Kościan
19 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 12:00
Kościan: ul. Chłapowskiego nr 11, 13, 14, 18, 18A, 20, działka nr 3489/4, DALTRANS, FLORIA, GASPIR, LIKO, SEKWIM-BIS.

Obszar Przemęt
19 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
gm. Przemęt: Borek nr 1 do 6.

Obszar Dolsk
19 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 09:00
19 listopada 2021 r. w godz. 16:00 – 17:30
LUBIATOWO LEŚNICZÓWKA, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1B, 2, 20, 21, 22, 23, 3, 36, 37, 37A, 37B, 38, 39, 4, 40, 41, 41A, 42, 45, 46, 47, 49, 4a, 5, 50, 50B, 50E, 52, 6, 7, 8, 9, 9A, DZ. 235, dz. 156/1, MEŁPIN 226/227,

Obszar Krzykosy
19 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 10:00
WITOWO, WITKOWO 48/3,

Obszar Piaski
19 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
Piaski: ul. Dworcowa nr 1, 2, 29, kościół; ul. Gwarna nr 1; ul. Rynek 5 do 8; ul. Szkolna nr 1 do 12; ul. Warszawska nr 1.

Obszar Trzcianka
19 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 13:00
Runowo 50, 51, 52.

Obszar Swarzędz
19 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 13:00
Swarzędz: ul. Zamkowa 30, 30B-D, dz. 76/49 (hydrofornia).

Obszar Poznań Nowe Miasto
19 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Majakowskiego 356, 387, 395, ROD Darzynka.

Obszar Poznań Jeżyce
19 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 12:00
Poznań: ul. Raczyńskiego od 57 do 89 nieparzyste, od 68 do 76 parzyste, od 88 do 96 parzyste, ul. Sokolnickiej.

Obszar Szlichtyngowa
19 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 16:30
gm. Szlichtyngowa: Gola nr 57A.

Obszar Lipno
19 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 15:00
gm. Lipno: Wilkowice Os. Słoneczne nr 21, 22, 24, (działki nr 533/45, 533/49, 533/50); ul. Wschodnia 2 do 26 parzyste, nr 7, działki nr 533/13, 533/30, 533/41.

Obszar Kicin
19 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 13:00
Kicin: ul. Spokojna, ul. Sucha, ul. Nowe Osiedle od 1 do 29 nieparzyste, 29A-B, od 2 do 16 parzyste, ul. Wodna 4, 6, od 9 do 23 nieparzyste.

Obszar Dopiewo
19 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
gm. Dopiewo miejscowości Zakrzewo ul. Pastelowa. ul. Barwna. ul. Jeżynowa działka nr 92/12.

Obszar Kiszkowo
19 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
Łagiewniki Kościelne – Kościół, plebania, dz. 308.

Obszar Kobylin
19 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
gm. Kobylin: Smolice nr 104F, 104G; Raszewy – cała miejscowość (oprócz nr 19, 20).

Obszar Dolsk
19 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 17:00
LUBIATOWO 55, LUBIATÓWKO 1, 43, DZ. 451/10, 12, 45A/1, 5A, 10, 11, 13, 14A, 15, 33, 37, 4, 49, 5, 59, 6, 65, 67, 69, 73, 8, 9, DZ. 451/5,

Obszar Oborniki
19 listopada 2021 r. w godz. 09:30 – 13:30
Gmina Oborniki miejscowość Gołaszyn od 3 do 13, 15, 16, od 25 do 31A, 33, 36, 84

Obszar Stęszew
19 listopada 2021 r. w godz. 10:00 – 14:00
gm. Stęszew miejscowości Sapowice ul. Bukowska nr 88, 149b, działki nr 111, 157.

Obszar Stęszew
19 listopada 2021 r. w godz. 10:00 – 14:00
gm. Stęszew miejscowości Dębienko ul. Zacisze nr 23a, 23b, 29, 31, 33, 35, 36, 38, działki nr 209/9, 209/17, 209/18, 209/21, od 209/25 do 209/28, 209/35, 211/2. ul. Generała Sikorskiego nr 32d.

Obszar Szamotuły
19 listopada 2021 r. w godz. 10:00 – 14:00
gm. Szamotuły miejscowości Kępa działki nr 14/3, 105/3. ul. Arbuzowa. ul. Jeżynowa. ul. Lipowa działka nr 3/1.

Obszar Łubowo
19 listopada 2021 r. w godz. 10:00 – 14:00
26 listopada 2021 r. w godz. 10:00 – 14:00
Wierzyce 19.

Obszar Lipno
19 listopada 2021 r. w godz. 10:00 – 14:00
gm. Lipno: Wilkowice ul. Boczna nr 30, 32; ul. Ogrodowa – cała ulica.

Obszar Lipno
19 listopada 2021 r. w godz. 11:00 – 14:30
Lipno: ul. Powstańców Wlkp. nr 80, 82; ul. Spacerowa – cała ulica.

Źródło: Enea

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze