fot. pixabay.com

Wielkopolska. Zobacz, gdzie w czwartek nie będzie prądu (LISTA)

ENEA opublikowała listę miejsc na terenie Wielkopolski, w których w czwartek (9 grudnia 2021) wystąpią przerwy w dostawach prądu.

Obszar Piła, Piła dzielnica Staszyce
9 grudnia 2021 r. w godz. 07:00 – 14:00
Gnieźnieńska 3.

Obszar Wałcz
9 grudnia 2021 r. w godz. 07:00 – 14:00
Wałcz miasto Osiedle Piastowskie 19, 21, 23.

Obszar Lwówek
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
gm. Lwówek miejscowości Zębowo ul. Polna nr 1, 6, 8. miejscowości Komorowice od nr 24 do nr 31, działka nr 146/2.

Obszar Przemęt
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 10:00
gm. Przemęt: Bucz Nowy – cała miejscowość; Kluczewo ul. Akacjowa, Długa, Prosta, Siekowska, Słoneczna, Szkolna – całe ulice; ul. Przemęcka nr 1 do 12.

Obszar Piła
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
gm. Szydłowo, miejscowość Dolaszewo działki 130/134, 130/135, ul. Krucza działki 130/128, 130/129.

Obszar Nowy Tomyśl
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 10:00
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna działka nr 83/18. ul. Łąkowa działka nr 83/9. ul. Rubinowa.

Obszar Szamotuły
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 16:00
10 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Szamotuły miejscowości Ostrolesie ul. Świętego Walentego nr 23. ul. Wernisażowa działka nr 204/4. miejscowości Jastrowo nr 2a, 25, 26.

Obszar Szamotuły
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 09:00
gm. Szamotuły miejscowości Jastrowo nr 17, 18, 20, 21, 22, 30, 31, 33, 35. ul. Świętego Walentego nr 1, 3, 3a, 5, 9, 11, 13, 14, 17, od nr 19 do nr 29, 31, 37, działki nr 120/3, 169, 178/4, 180/2, 180/4, 180/5, 180/6, OSP. ul. Wernisażowa nr 2, działka nr 133/2.

Obszar Człopa
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Mielęcin ul. 1 Maja 59.

Obszar Wronki
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Pustelnia 1, działka nr 5/6.

Obszar Oborniki
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
gm. Oborniki miejscowości Uścikowo nr 53d, 53e, 53ł, 53m, 53n, 53o, działka nr 336/10.

Obszar Wągrowiec
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Wągrowiec ul. Nad Nielbą działka nr 1772/7.

Obszar Swarzędz
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 11:00
Swarzędz: ul. Grudzińskiego 2A-C, 5, od 4 do 16 parzyste, 20, 22, 24, 24B, os. Dąbrowszczaków 2, 6, 8/19, ul. Gruszczyńska, ul. Zamkowa 17, 17A-C, 20.

Obszar Swarzędz
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 12:00
Swarzędz: ul. Cicha, ul. Cmentarna od 2 do 14 parzyste, 3, 3A, od 5 do 15 nieparzyste, ul. Słowackiego 1, 3, 5.

Obszar Poznań Jeżyce
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Poznań: ul. Myśliborska 3.

Obszar Szydłowo
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
miejscowość Dolaszewo działki 130/134, 130/135, ul. Krucza działki 130/128, 130/129.

Obszar Kościan
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
gm. Kościan: Turew ul. Podgórna nr 4, 8, działka nr 120/14, 124/2, gorzelnia, TOP FARMS; ul. Szkolna nr 1 do 11 nieparzyste, nr 4A, 6, nr 10 do 14 parzyste, działka nr 127/5, TOP FARMS.

Obszar Obrzycko
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:30 – 09:30
9 grudnia 2021 r. w godz. 14:30 – 16:30
gm. Obrzycko miejscowości Słopanowo. miejscowości Słopanowo Huby. miejscowości Obrowo. miejscowości Kobylniki od nr 1 do nr 24, nr 62, działki nr 27/7, 27/22, 31/1, 37/38, 215/12. miejscowości Obrzycko ul. Ostrorogska. ul. Wesoła. ul. kolejowa od nr 1 do nr 4. ul. Dworcowa nr 1. ul. Szamotulska od nr 5a do nr 10, działka nr 765/7. ul. Sportowa nr 1, 2, 3/1, 4, 6, 7, 8, 8/1. ul. Rzemieślnicza od nr 1 do nr 14, działka nr 987/2. miejscowości Karczemka nr 1.

Obszar Poznań Jeżyce
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Trzebiatowska od 1 do 20, 25, ul. Lęborska od 1 do 18, 18A, 22A, ul. Maszewska 5, ul. Sianowska 1, od 2 do 14 parzyste, ul. Trzcianecka od 2 do 14.

Obszar Przeźmierowo
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
Przeźmierowo: ul. Lotnicza od 1 do 13 nieparzyste, od 2 do 26 parzyste, ul. Zachodnia, ul. Rzemieślnicza 10.

Obszar Lubasz
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:30 – 14:00
Kruteczek 26, 26A, leśniczówka, Nowina 18B, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 23A, 24, 24A, 25, 26, 27, 27C, 28, 29A, 29C, działka nr 71, 204/10.

Obszar Przemęt
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:30 – 12:30
gm. Przemęt: Osłonin ul. Botaniczna, Brzoskwiniowa, Dębowa, Grzybowa, Jeziorna, Kwiatowa, Łąkowa, Okrężna, Polna, Plażowa, Rybacka, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wędkarska, Wietrzna – całe ulice; ul. Parkowa nr 13, nr 15 do 28B, działki nr 32/8, przepompownia.

Obszar Góra
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:30 – 14:00
gm. Góra: Sułków nr 9 do 18.

Obszar Gostyń
9 grudnia 2021 r. w godz. 08:30 – 10:30
gm. Gostyń: Gola nr 80, 81, oczyszczalnia, PKP.

Obszar Oborniki
9 grudnia 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
gm. Oborniki miejscowości Objezierze nr 9, 9a, 9b, 11, działki nr 28, 180, 181, 184, 186/2, 188, Hydrofornia, PHU Zarzycka, Były PGR, Gorzelnia, Internat ZSR, Pronat, Kowr.

Obszar Tarnowo Podgórne
9 grudnia 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko ul. Przy Jeziorze. ul. Wodna ul. Otowska nr 13, 46, 60, działki nr 60/1, 68/1, 79/8, 97/5, 558.

Obszar Rakoniewice
9 grudnia 2021 r. w godz. 09:00 – 16:00
gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice ul. Pod Lipami nr 7, 8, 9, działki nr od 412/50 do 412/57.

Obszar Dominowo, Środa Wielkopolska
9 grudnia 2021 r. w godz. 09:00 – 11:30
Rusibórz, Michałowo, Połażejewo, Ulejno, Rusiborek,

Obszar Osieczna
9 grudnia 2021 r. w godz. 09:00 – 15:00
gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Jabłonkowa – cała ulica (oprócz nr 1); ul. Poziomkowa – cała.

Obszar Września
9 grudnia 2021 r. w godz. 09:00 – 11:00
Września ul. Sikorskiego dz. 1313/13, Gutowo Wielkie dz. 195/63,

Obszar Nekla
9 grudnia 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
Ul. Nekielska 102, 108, 112, 113, 114, 119, 128, 13, 17, 132, 285, 29, 33, dz. 128, 290, 291, 289, 132, 362

Obszar Czarnków
9 grudnia 2021 r. w godz. 09:00 – 11:00
Śmieszkowo ul. Wiśniowa działka nr 111/5, 111/6, 111/8.

Obszar Nowy Tomyśl
9 grudnia 2021 r. w godz. 10:00 – 12:00
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno od nr 27e do nr 30b, nr 35, 35a, 36, 39, 30, 40a, 41, działki nr 793/1, 804/15, 804/17, 805/10, 807/3. ul. Sątopska działka nr 805/9. miejscowości Paproć nr 49. miejscowości Stary Tomyśl działka nr 793/1.

Obszar Lipno
9 grudnia 2021 r. w godz. 10:00 – 14:00
gm. Lipno: Klonówiec nr 4 do 9B, nr 19A, nr 35 do 37I, działki nr 156/2, 165/3, 165/5, 184/3, 199/6, ZUH FORNA; Żakowo nr 2 do 25, nr 28 do 33, nr 44 do 47, działki nr 92/5, 95/5, 114/2, 125/5, 136/4 do 136/6, 229/6, gospodarstwo rolno-nasienne.

Obszar Borek Wielkopolski
9 grudnia 2021 r. w godz. 11:30 – 13:30
Borek Wlkp. ul. Koźmińska nr 1, 1A, nr 6 do 9, PH Zdzisław, ZPHU Grzymisławska; ul. Zdzielska nr 25B do 40A (oprócz nr 25C, 26B, 27A, 28); ul. Zdzież – cała ulica.

Obszar Tarnowo Podgórne
9 grudnia 2021 r. w godz. 12:00 – 14:00
gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Tarnowo Podgórne ul. Żurawia nr 12, 14, działki nr 63/30, 63/42.

Obszar Nowy Tomyśl
9 grudnia 2021 r. w godz. 12:00 – 14:00
gm. Nowy Tomyśl miejscowość Przyłęk nr 41, 62, 62b, 63, 74, 75, od nr 77 do nr 81a, nr 81c, działki nr 323/21, 347/9, 349/4, 377/1, 383/4, 401/7, 401/13, 403/6.

Źródło: Enea

0 0 votes
Oceń artykuł

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze