fot. pixabay.com

Awarie i planowane remonty – ENEA opublikowała listę miejscowości w Wielkopolsce, w których w czwartek (10 marca 2022) można się spodziewać wyłączeń prądu.

Obszar Wągrowiec
10 marca 2022 r. w godz. 07:00 – 12:00
miejscowość Sienno działka nr 62/2.

Obszar Bojanowo
10 marca 2022 r. w godz. 07:30 – 13:30
Bojanowo: ul. Gołaszyńska nr 11, 12, 13, 14, FHU SOBOCKI, działki nr 40/2, 128/1 TOMEX; ul. Lipowa nr 2A, 2B, 5, 7, 11; ul. Śliwkowa nr 1.

Obszar Przemęt
10 marca 2022 r. w godz. 07:30 – 12:00
gm. Przemęt: Barchlin ul. Kwiatowa działka nr 84/3 Uprawa Grzybów.

Obszar Września
10 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 09:00
10 marca 2022 r. w godz. 15:00 – 16:00
Chwalibogowo 23 – 44, 51 – 61, Kotłownia

Obszar Wapno
10 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Srebrna Góra 19, 20, 21, 22, działka nr 199/4, 264.

Obszar Poznań Wilda
10 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Poznań: Rynek Wildecki dz. 54/7, dz. 78/1.

Obszar Środa Wielkopolska
10 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Brodowo ul. Polna, ul. Cegielna, ul. Wesoła, ul. Upalna, ul. Radosna, ul. Poranna, ul. Słoneczna 25, dz. 166/3, dz. 167/5

Obszar Śrem
10 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
Sosnowiec ul. Łowiecka 3, 6, 10, 11, 12, 16, 17, dz. 364/2, dz. 362/1, Pysząca 3, 6, 11, 12

Obszar Tarnówka
10 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
miejscowość Węgierce nr od 1 do 4 i od 16 do 20.

Obszar Góra
10 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Góra: Radosław – cała miejscowość.

Obszar Poznań Jeżyce
10 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Suliszewska, ul. Łupowska, ul. Lubiatowska, ul. Nowokramska, ul. Santocka od 3 do 29 nieparzyste, od 6 do 42 parzyste, ul. Lubowska 37, 39, 48, 50, ul. Myśliborska 40, 45, ul. Karlińska.

Obszar Poznań Jeżyce
10 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Połczyńska, ul. Darłowska od 3 do 21 nieparzyste, od 4 do 14 parzyste, ul. Białogardzka, ul. Podgajska od 2 do 5, 5A, ul. Olsztyńska 26, ul. Kołobrzeska 25, 26, ul. Chodzieska 25.

Obszar Poznań Grunwald
10 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Ściegiennego 97, 99, 101, 103, od 111 do 139 nieparzyste, 139A-B, ul. Grunwaldzka 112, 114, ul. Listopadowa od 14 do 18 parzyste, od 19 do 25 nieparzyste, ul. Gwiaździsta od 19 do 31 nieparzyste.

Obszar Komorniki
10 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 16:00
Gmina Komorniki miejscowość Głuchowo ul. Rosnowska parzyste od 2 do 6; ul. Komornicka 7, 9, od 11 do 15, 19, 23, 23a, 25, 31, 33, 37, 47, 39, 41, działki 405/13, 412/29

Obszar Przemęt
10 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 18:00
gm. Przemęt: Siekówko nr 13 do 26, nr 59 do 72, działka nr 81/1, FHU Kruk, GR Ligma, OSP.

Obszar Kościan
10 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 16:00
gm. Kościan: Gryżyna ul. Marcina Kasprzaka, Podgórna – całe ulice; ul. Zielona nr 29 do 39 nieparzyste, nr 54, 56, działki nr 257, 290, 527, GR Bartkowiak, hydrofornia; Gryżynka – cała miejscowość; Nowy Dębiec: ul. Akacjowa – cała; ul. Azaliowa działki nr 174/11, 174/5, 175/2; ul. Bukowa działka nr 420 oczyszczalnia; ul. Deptak nr 37 do 45 nieparzyste, 50 sklep, nr 54 do 70 parzyste, działki nr 153/2 do 153/7, 154/12, 164/1, 165/3, 173/1 do 173/3, MALEWO, SCH Kościan; ul. Dębowa nr 10; ul. Fiołkowa działka nr 178/1; ul. Główna nr 10, 12, działki nr 202/1 do 202/3, 203; ul. Konwaliowa, Lawendowa, Liliowa, Wrzosowa – całe ulice; ul. Leśna nr 40, 42, 46, działki nr 207 Handel Michalczyk, 152/3 hydrofornia, nr 421; ul. Modrzewiowa nr 41 do 53 nieparzyste, działki nr 142 do 144; ul. Wczasowa nr 3 do 9 nieparzyste, 14, nr 20, 21, 22, 26, 28, 30, 32 do 70, GWIAZDA, NIEDŹWIEDŹ, ORANGE, działki nr 60/141, 60/182, 150, 155/1 do 155/6, nr 156/2 do 156/11, nr 166/1 do 166/5, 169/1, nr 170/1 do 170/3, nr 170/5 do 170/7.

Obszar Wągrowiec
10 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 12:00
Wągrowiec ul. Wyspiańskiego 12, 14, 18, 20, działka nr. 5304/22, ul. Modrzewskiego 2, działka nr 5304/34, 5304/35, 5304/117.

Obszar Czempiń
10 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 12:00
Jasień hydrofornia

Obszar Czempiń
10 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 12:00
Jasień hydrofornia

Obszar Krobia
10 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 11:00
Krobia: ul. Miejsko Górecka nr 12 do 15, działki nr 833/4, 846/6, 846/17, 846/18, GAS-SYSTEM; ul. Wiosenna nr 2, 4, 6.

Obszar Rydzyna
10 marca 2022 r. w godz. 09:30 – 15:30
Rydzyna: ul. Akacjowa nr 1 do 5; ul. Poniatowskiego nr 1, 2 do 14A, 14D, 16 do 23; ul. Prusa nr 22; ul. Kościuszki nr 22, 22B, działka nr 95/3; ul. Wolności nr 13G; ul. Jana Kazimierza nr 1, 2, działka nr 77/4.

Obszar Przemęt
10 marca 2022 r. w godz. 09:30 – 15:00
Przemęt: ul. Brzozowa/Topolowa działki nr 798/17, 798/22.

Obszar Rokietnica
10 marca 2022 r. w godz. 10:00 – 12:00
Gmina Rokietnica miejscowość Kiekrz ul. Polna 47; cala ul. Orzechowa

Obszar Wschowa
10 marca 2022 r. w godz. 13:30 – 17:30
Wschowa ul. Poprzeczna działka nr 1047/6 parking.

Obszar Wschowa
10 marca 2022 r. w godz. 13:30 – 14:00
10 marca 2022 r. w godz. 16:30 – 17:30
Wschowa: ul. Gen. Bema nr 6, 6A; ul. Klasztorna – cała ulica; ul. Kuśnierska nr 4, 6; ul. Niepodległości nr 38 sklep; ul. Pocztowa nr 9, 11, 11A, 13, 16, 18, 20, AUTO-TOP, KAJA KOMPUTER, GABINET STOMATOLOGICZNY, ZDROWIE W GŁOWIE, ZAKŁAD FRYZJERSKI; ul. Rzemieślnicza nr 1, 1A.

Obszar Czerniejewo
10 marca 2022 r. w godz. 14:00 – 15:00
Graby 20 – 34, dz. 91/2, dz. 256/8, dz. 256/9, dz. 74/1, dz. 73/6, dz. 18, dz. 10

Obszar Czerniejewo
10 marca 2022 r. w godz. 14:00 – 15:00
Graby 20 – 34, dz. 91/2, dz. 256/8, dz. 256/9, dz. 74/1, dz. 73/6, dz. 18, dz. 10

Źródło: Enea