sobota, 24 lutego, 2024

Wielkopolska: Trzy samochody zderzyły się na skrzyżowaniu. Jedna osoba trafiła do szpitala

Do poważnego wypadku doszło na skrzyżowaniu miejskiej obwodnicy z ulicami Chrobrego i Ratajczaka w Międzychodzie. Zderzyły się tam trzy samochody, a kierowca jednego z nich, 69-latek, został przewieziony do szpitala na badania.

Do wypadku doszło 13 października około godziny 9.00 rano. Jak informuje portal “Miedzychod Nasze Miasto”, fiat ducato prowadzony przez 18-latka z Ukrainy jechał ulicą Chrobrego od strony ulicy Polnej i nie zauważył jadącego ulicą Ratajczaka w stronę Bielska volkswagena polo, za którego kierownicą siedział 69-latek. Auta zderzyły się, volkswagena odrzuciło w bok, prosto na toyotę, która jechała ulicą Chrobrego od strony Zespołu Szkół nr 2.

Jak powiedziała portalowi mł. asp. Justyna Rybczyńska, oficer prasowy KPP w Międzychodzie, 69-letni kierowca polo został przewieziony do międzychodzkiego szpitala na badania. Na skrzyżowaniu przez kilka godzin występowały utrudnienia z przejazdem.

Jak zauważa portal, to skrzyżowanie jest jednym z bardziej niebezpiecznych w mieście i wielokrotnie dochodziło tam do wypadków, często śmiertelnych. Choć niedawno gmina przeprowadziła jego modernizację, zamontowała też lepsze oświetlenie, nadal jest to niebezpieczne miejsce.

Strona głównaMiędzychódWielkopolska: Trzy samochody zderzyły się na skrzyżowaniu. Jedna osoba trafiła do szpitala