Wielkopolska. Sprawdź gdzie w czwartek nie będzie prądu (LISTA)

Poniżej publikujemy listę miejsc na terenie Wielkopolski w których w czwartek (7 października 2021) nie będzie prądu.

Obszar Wałcz
7 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Miejscowość Chude boisko sportowe.

Obszar Chodzież
7 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Konstantynowo działka nr 216/46, 216/47.

Obszar Kicin
7 października 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
Kicin: ul. Zakątek 1, ul. Fabryczna 59.

Obszar Swarzędz
7 października 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
Wierzenica: ul. Śródpolna 2, dz. 4/9.

Obszar Kościan
7 października 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
gm. Kościan: Jerka ul. Przemysłowa nr 5, działki nr 498/3, 498/4.

Obszar Drawsko
7 października 2021 r. w godz. 08:00 – 20:00
miejscowość Nowe Kwiejce 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7A, 8, 16, działki 36/3, 46/2, 49.

Obszar Wysoka
7 października 2021 r. w godz. 08:00 – 09:00
Wysoczka od numeru 1 do numeru 23, przepompownia.

Obszar Kuślin
7 października 2021 r. w godz. 08:30 – 16:00
8 października 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
gm. Kuślin miejscowości Michorzewko od nr 20 do nr 26, działki nr 27/6, 28/3, 28/4.

Obszar Luboń
7 października 2021 r. w godz. 08:30 – 14:00
Luboń: ul. Prusa 3, ul. Konarzewskiego od 1 do 28, ul. Andersena bez 14, ul. Dworcowa 8, 8A, 9.

Obszar Poznań Nowe Miasto
7 października 2021 r. w godz. 08:30 – 15:30
Poznań: ul. Lubelska od 7 do 15 nieparzyste, od 18 do 26 parzyste.

Obszar Krzemieniewo
7 października 2021 r. w godz. 08:30 – 12:30
Krzemieniewo ul. Bankietowa, Brylewska, Kwiatowa – całe ulice; ul. Dworcowa nr 4, 6, 11, 13, 15, 17, 19, 37, 46 do 50 parzyste, 61, działki nr 672/3 PHU Pietraszewska, 678, 742/9, 742/20 JESPOL, 748/19, 748/20; ul. Sportowa nr 14, 14A ADEKO, 52, 70, działka 206/1; ul. Spółdzielcza nr 42 do 115, nr 121, 123, działka nr 10/1, 34/1, RADAR Ratajczak; ul. Wiejska nr 64 do 82 parzyste, nr 86 do 173, nr 175, sklep Piwowarczyk, ZU Jabłoński, PH Konopa, PHU Krzyżański, Wulkanizacja Wunsz, Mechanika Pojazdowa Jakubowski, POCZTA POLSKA, CICHMAR; ul. Zielona – cała oprócz nr 43.

Obszar Lipno
7 października 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Lipno: ul. Biegowa, Rowerowa – całe ulice; ul. Powstańców Wielkopolskich nr 67, 71, 96, 102, 104, działki nr 161/3, 161/4, 408/9, 408/23.

Obszar Trzcianka
7 października 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Smolarnia 5C, działka nr 97/2.

Obszar Murowana Goślina
7 października 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Zielonka 16

Obszar Kwilcz
7 października 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
gm. Kwilcz miejscowości Prusim od nr 151/15 do nr 151/21. ul. Nad Jeziorem.

Obszar Września
7 października 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
SŁOMOWO 32, 25A, 26, 26A, 27, 28, 29, 30, 31, 32A, 33, 34, 34A, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46A, 47, 48, 49, 49A, 4A, 5, 50, 5A, 5B, 6, tłocznia ścieków,

Obszar Rydzyna
7 października 2021 r. w godz. 09:00 – 11:30
gm. Rydzyna: Dąbcze ul. Borówkowa działki nr 242/2 do 6.

Obszar Gniezno
7 października 2021 r. w godz. 09:00 – 09:30
7 października 2021 r. w godz. 13:30 – 14:00
CIELIMOWO ul. GNIEŹNIEŃSKA 1, 3, 5, ul. KASZTANOWA 2, 2A, ul. SOSNOWA 10, 14A, 14B, 16, 18, 20, 22, 24, 4, 41, 4A, 4B, dz. 38/11, ul. ŚWIERKOWA 21,

Obszar Kaczory
7 października 2021 r. w godz. 09:00 – 10:00
Brodna 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, działka nr 69, 97/2, 198, przepompownia.

Obszar Śmigiel
7 października 2021 r. w godz. 09:30 – 15:00
gm. Śmigiel: Czacz ul. Wielichowska nr 33 do 42, 43FG, działka nr 214/15.

Obszar Gniezno
7 października 2021 r. w godz. 09:30 – 13:30
CIELIMOWO ul. GNIEŹNIEŃSKA 7, ul. JESIONOWA 2, 2a, ul. LEŚNA, ul. SOSNOWA 12, 27, 37, 38, 40, dz. 36/10, ul. ŚWIERKOWA 12, 13, 15/6, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 28, 3, 34, 36, 38, 38A, 40, 42, 42A, 44, 44/1, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 54B, 56, 58, 6, 60, dz. 39/6, dz. 40/2,

Obszar Buk
7 października 2021 r. w godz. 10:00 – 14:00
gm. Buk miejscowości Niepruszewo ul. Leśna działka nr 75/11.

Obszar Dolsk
7 października 2021 r. w godz. 10:00 – 11:00
BŁAŻEJEWO 1, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 19, 1A, 2, 20, 21, 22, 3, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, DZ. 73,

Obszar Wronki
7 października 2021 r. w godz. 10:00 – 13:00
Popowo 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23a, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, działki nr 93/2, 104, 107/1, 108/1, 109/3, 110/4, 111/4, 115, 121/1, 286/4.

Obszar Rydzyna
7 października 2021 r. w godz. 12:00 – 15:30
gm. Rydzyna: Dąbcze ul. Maruszewska działka nr 346/3.

Obszar Rydzyna
7 października 2021 r. w godz. 12:00 – 12:30
7 października 2021 r. w godz. 14:30 – 15:30
gm. Rydzyna: Dąbcze nr 47 do 50, 82 do 87, szkoła, kościół, remiza OSP, przepompownia przy remizie, przepompownia przy nr 87, działka nr 212/5; ul. Sportowa nr 19, działki nr 213/4 sala sportowa, 346/7, 787/1 do 10; ul. Lotnicza nr 1.

Źródło: ENEA

5 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze