Sprawdzanie zgód TCF
niedziela, 6 lipca, 2025

Wielkopolska: Samochód wylądował na drzewie. „Nie dostosował prędkości”

18-letni kierowca, mieszkaniec powiatu międzychodzkiego, stracił panowanie nad kierownicą swojego samochodu, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Został przewieziony do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 1 października po godzinie 17.00 w miejscowości Dzięcielin, a poinformowała o nim międzychodzka policja.
„18-letni mieszkaniec powiatu międzychodzkiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze (mokra nawierzchnia), zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna trzeźwy, podróżował sam, przewieziony do szpitala” – napisali policjanci w mediach społecznościowych. Zaapelowali też do kierowców, żeby brali pod uwagę zmienne warunki pogodowe i uważali na drogach.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=607603930797095&id=100046424814869

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaMiędzychódWielkopolska: Samochód wylądował na drzewie. "Nie dostosował prędkości"