Wielkopolska: Samochód osobowy uderzył w drzewo. Kierowca trafił do szpitala

wypadek Jagodna fot. OSP Miejska Górka

Poważny wypadek miał miejsce na drodze wojewódzkiej nr 434 między Annopolem a Jagodną. Kierowca volkswagena stracił panowanie nad kierownicą, wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. Karetka pogotowia przewiozła go do szpitala.

Do wypadku doszło 26 września około godziny 7.00 rano. Z nieznanych przyczyn kierowca volkswagena na odcinku DW434 stracił panowanie and kierownicą i wypadł z jezdni na pole, uderzając po drodze w drzewo.

Pierwszej pomocy rannemu udzielili dwaj inni kierowcy jadący tą drogą oraz asp. sztab. Roman Sidor z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu, który akurat jechał tamtędy na służbę. Wezwali pomoc i zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu służb.

Przybyli strażacy z OSP Miejska Górka wydobyli rannego z samochodu na desce ortopedycznej, ustabilizowali mu głowę z pomocą kołnierza i karetka zabrała go do szpitala. Jak informują strażacy, mężczyzna był przytomny, ale nie było z nim kontaktu.

https://www.facebook.com/ospksrgmiejskagorka/posts/pfbid0UefQygtJKnbEBiYLkm4sSYe2uLTFyhcZ1KhKHEdguY1Xhc5GUM5hSuk6pe6arPFol

Podziel się:

Ostatnio dodane: