Wielkopolska: Policja zatrzymała podejrzanych o posiadanie narkotyków. „Silna woń palonej marihuany”

policja, jezioro Dominickie fot. policja Leszno

Dzielnicowy z Włoszakowic patrolujący jezioro Dominickie motorówką zatrzymał dwie osoby podejrzane o pływanie po jeziorze rowerem wodnym i palenie marihuany. Mieszkańcom powiatu rawickiego w wieku 22. i 23. lat grozi do trzech lat więzienia.

Wszystko wydarzyło się 3 lipca po godzinie 13.00, jak informuje leszczyńska policja.
„Dzielnicowy z Włoszakowic, patrolując motorówką wody Jeziora Dominickiego, przepływając obok roweru wodnego, na którym pływało pięć osób, poczuł silną woń palonej marihuany” – czytamy na stronie KMP Leszno. – „Po sprawdzeniu osób znajdujących się na rowerze okazało się, że dwóch młodych pasażerów posiadało przy sobie narkotyki. Jeden z nich miał marihuanę w paczce po papierosach, a drugi metalowy młynek także z zawartością suszu marihuany”.

Obaj mężczyźni, mieszkańcy powiatu rawickiego w wieku 22. i 23. lat, zostali zatrzymani i przewiezieni do aresztu. Podczas przeszukań ich domów okazało się, że także i tam posiadali niewielkie ilości substancji psychotropowych. Podejrzani usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków – grozi im za to kara do 3 lat więzienia.

Podziel się: