Wielkopolska: Policja szuka 15-latki. Czy ktoś ją widział?

poszukiwana Marika Stróżyk fot. policja Kościan

15-letnia Marika Stróżyk 19 lipca wyszła z domu i dotąd nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie obecnie poszukują 15-latki. Czy ktoś może pomóc?

Jak ustalili funkcjonariusze, dziewczyna 19 lipca około godziny 11.00, bez zgody opiekunów i nikogo nie powiadamiając o tym, dokąd się wybiera, wyszła z domu. Od tamtej pory nie nawiązała jakiegokolwiek kontaktu z rodziną ani nie wróciła do miejsca zamieszkania. Ostatni raz była widziana tego samego dnia wieczorem, w Czempiniu.

Marika Stróżyk ma około 168 cm wzrostu, wygląda na 18 lat, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy koloru ciemny blond, proste, długości do ramion i wygolone po bokach. Cechą charakterystyczną są jej tatuaże: krzyż wytatuowany na środkowym palcu lewej dłoni oraz dinozaur na prawej kostce.

Wyjechała z domu rowerem typu „damka” koloru czarnego, wzięła ze sobą różnokolorowy plecak. Nie wiadomo, jak była ubrana. Ma przy sobie dokumenty.

Kościańscy policjanci apelują, by wszelkie informacje dotyczące nieletniej i jej obecnego miejsca pobytu kierować do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kościanie tel. 47 77 26 211 lub najbliższej jednostki policji.

Podziel się: