fot. pixabay.com

Wielkopolska. Lista miejsc w których we wtorek nie będzie prądu

Poniżej publikujemy listę miejsc na terenie Wielkopolski, w których we wtorek (7 września 2021) nie będzie prądu.

Obszar Budzyń
7 września 2021 r. w godz. 07:00 – 17:00
miejscowość Wyszyny 32A do 38, 57, 58A, 58B 77, działki 187, 239, 247, 259, stacja gsm, miejscowość Prosna 77, działka 187.

Obszar Poznań Grunwald
7 września 2021 r. w godz. 07:00 – 15:00
Poznań: ul. Złotowska 15, 17, 34, ul. Gryfińska, ul. Okonecka 8, ul. Barwicka 1, 3, 17, ul. Szczecińska, ul. Wyszomierska od 1 do 15 nieparzyste, od 2 do 18 parzyste, ul. Templińska od 63 do 77 nieparzyste, od 66 do 80 parzyste.

Obszar Leszno
7 września 2021 r. w godz. 07:30 – 14:30
Leszno: ul. Św. Krzysztofa nr 1 do 13 nieparzyste, nr 8, działka nr 405/24; ul. Św. Maksymiliana Kolbe nr 29 do 33A nieparzyste, działki nr 371/6, 379/9, 379/10; ul. Św. Huberta nr 5.

Obszar Kaźmierz
7 września 2021 r. w godz. 08:00 – 12:00
gm. Kaźmierz miejscowości Kaźmierz ul. Miodowa. ul. Pasieczna. ul. Pszczela. ul. Spadziowa. ul. Bartników. ul. Nektarowa od nr 1 do nr 8. ul. Sielska od nr 1 do nr 8. ul. Topolowa nr 56. ul. Jasna nr 7, 8, 8a, 8b.

Obszar Wronki
7 września 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Miejscowość Chojno-Błota Małe Kalwaria 80, 81, 83, 84, 86 działka 48/35.

Obszar Trzcianka
7 września 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Łomnica 1a, 9, działki 1/5, 9, 51/1.

Obszar Lipka
7 września 2021 r. w godz. 08:00 – 12:00
Miejscowość: Lipka ul. Harcerska 28, 28A, 28B, 33, 33A, 33C, 33D, 33F, 33I, 33H, 35, 37.

Obszar Wągrowiec
7 września 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Żelice 41, 43.

Obszar Margonin
7 września 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Sypniewo działki 5/8, 5/15, 5/16, 5/17, 5/22, 5/23, 5/24.

Obszar Piła
7 września 2021 r. w godz. 08:00 – 12:00
gm. Szydłowo, Miejscowość Zawada działki 305/29, 305/31, 305/32, 305/34, ul. Leśna 8, 12, 14, 16, 18.

Obszar Szydłowo
7 września 2021 r. w godz. 08:00 – 12:00
Miejscowość Zawada działki 305/29, 305/31, 305/32, 305/34, ul. Leśna 8, 12, 14, 16, 18.

Obszar Kościan
7 września 2021 r. w godz. 08:00 – 14:30
Kościan ul. Piastowska – cała; ul. Półwiejska nr 25.

Obszar Wijewo
7 września 2021 r. w godz. 08:00 – 09:00
7 września 2021 r. w godz. 14:30 – 16:30
gm. Wijewo: Brenno ul. Grzybowa, Jagodowa, Konwaliowa, Malinowa, Różana – całe; ul. Jeżynowa – cała ulica oprócz działki nr 24/265; ul. Makowa nr 1; ul. Modrakowa nr 10; ul. Paprociowa nr 2, 7; ul. Plażowa nr 8, 12, działka nr 24/313; ul. Sasankowa nr 1 do 17 nieparzyste; ul. Storczykowa działka nr 24/324; ul. Wrzosowa nr 2.

Obszar Wijewo
7 września 2021 r. w godz. 08:00 – 16:30
gm. Wijewo: Brenno ul. Plażowa nr 21; ul. Sasankowa nr 2 do 22 parzyste; ul. Storczykowa nr 1 do 27 nieparzyste, działki nr 24/20, 24/162, nr 24/167 (VIOLA), nr 24/227, nr 24/297, nr 24/322, 24/323.

Obszar Gostyń
7 września 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
gm. Gostyń: Brzezie nr 312A, działki nr 267/79, 267/81, 267/84 przepompownia ścieków.

Obszar Poznań Stare Miasto
7 września 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Poznań: ul. Batalionów Chłopskich od 10 do 30 parzyste.

Obszar Zalasewo
7 września 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Zalasewo: ul. Zagajnikowa.

Obszar Garby
7 września 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Garby: ul. Transportowa dz. 139/6 (plac budowy).

Obszar Poznań Jeżyce
7 września 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Poznań: ul. Bonin 4.

Obszar Wschowa
7 września 2021 r. w godz. 08:30 – 12:30
gm. Wschowa: Klucz – cała miejscowość; Lgiń – stawy rybne, działki nr 129, 605/1, 605/2, nr 606/1 do 606/7); Mały Bór – cała miejscowość.

Obszar Poznań Nowe Miasto
7 września 2021 r. w godz. 08:30 – 10:30
Poznań: ul. Krzywoustego 38, 114, ul. Przeskok 10.

Obszar Kicin
7 września 2021 r. w godz. 08:30 – 12:00
Kicin: ul. Lawendowa 3, 5, 7, dz. 228/109, dz. 229/30, ul. Cyprysowa 3.

Obszar Komorniki
7 września 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
Komorniki: ul. Maciejkowa 9, 9A, 11, 11A, dz. 634/31, ul. Jagodowa od 11 do 15, 17, 19.

Obszar Krzykosy
7 września 2021 r. w godz. 09:00 – 11:00
SOLEC ul. KOŚCIELNA 13, 17, 18, 19, 21, 28, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 52, pompownia ścieków, ul. SPORTOWA 10, 11, 13, 4, 6, 7, 8, 9, muszla koncertowa,

Obszar Rokietnica
7 września 2021 r. w godz. 09:00 – 10:00
8 września 2021 r. w godz. 16:00 – 17:15
gm. Rokietnica miejscowości Bytkowo ul. Topolowa działki nr 66/2, 66/5, 66/29, 66/31, Oczyszczalnia. miejscowości Rokietnica ul. Topolowa nr 2a, 13, 21, działki nr 350/41, 1093.

Obszar Skoki
7 września 2021 r. w godz. 09:00 – 12:00
Łosiniec 47- 59.

Obszar Miasteczko Krajeńskie
7 września 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
Miejscowość Grabówno Hydrofornia.

Obszar Miejska Górka
7 września 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
gm. Miejska Górka: Rzyczkowo nr 1 do 5; Rozstępniewo nr 62, działka nr 22/1.

Obszar Łubowo
7 września 2021 r. w godz. 09:30 – 13:00
Wierzyce 27-36.

Obszar Kórnik
7 września 2021 r. w godz. 09:30 – 15:30
BŁAŻEJEWKO ul. Brzozowa,

Obszar Miasteczko Krajeńskie
7 września 2021 r. w godz. 09:30 – 12:30
Miejscowość Grabówno 1 do 17A, działka 553/2.

Obszar Nowy Tomyśl
7 września 2021 r. w godz. 10:00 – 11:30
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Sątopy ul. Kościelna od nr 1 do nr 12, od nr 14 do nr 22 parzyste, Kościół. ul. Polna od nr 11 do nr 15a nieparzyste, nr 33, 35. ul. Bukowiecka nr 1, 2, 2a, 4, działki nr 399/1, 437.

Obszar Komorniki
7 września 2021 r. w godz. 11:00 – 13:30
Komorniki: ul. Wirowska 31, ul. Żabikowska 55, od 58 do 72.

Obszar Lubasz
7 września 2021 r. w godz. 15:00 – 18:00
Dębe ul. Na Trzciniec 3, działka nr 132.

Źródło: ENEA

1 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze