Wielkopolska. Lista miejsc w których w piątek nie będzie prądu

Publikujemy listę miejsc na terenie Wielkopolski, w których w piątek (17 września 2021) wystąpią przerwy w dostawach prądu.

Obszar Góra
17 września 2021 r. w godz. 07:30 – 11:30
Góra: ul. Dworcowa nr 2 do 14B parzyste, Salon AGRO, ENGLACITY, PHILIPPE&JACEK; ul. Podwale nr 21.

Obszar Szlichtyngowa
17 września 2021 r. w godz. 07:30 – 16:30
Szlichtyngowa ul. Victorii – cała ulica.

Obszar Rydzyna
17 września 2021 r. w godz. 07:30 – 11:30
gm. Rydzyna: Pomykowo nr 9.

Obszar Szamotuły
17 września 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ul. Sportowa działka nr 3992/2.

Obszar Zaniemyśl
17 września 2021 r. w godz. 08:00 – 11:30
WINNA 2, 3, 4, 5, 7,

Obszar Trzcianka
17 września 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Łomnica 29a, działka nr 118/5.

Obszar Swarzędz
17 września 2021 r. w godz. 08:00 – 11:00
Jasin: ul. Wrzesińska 129, 137, 141, 152, 156, 157, 158, 161, 165, 167, 170, 172, 174, 175, 181, 188, 191, telefonia Play, ul. Tulipanowa, ul. Sołecka 14, 16, ul. Władysława, ul. Łowęcińska od 1 do 25, ul. Kamienna 1, ul. Kwiatkowskiego 54, 75, ul. Ziemowita.

Obszar Trzcianka
17 września 2021 r. w godz. 08:00 – 12:00
Miejscowość Stobno ul. Akacjowa 14, 16, ul. Ujska 27, 32, ul. Zielona 3, 4, 7.

Obszar Czerwonak
17 września 2021 r. w godz. 08:30 – 12:00
Czerwonak: ul. Źródlana od 86 do 96 parzyste, 89, 91, 93.

Obszar Poznań Stare Miasto
17 września 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Jasne Błonie od 2 do 5, 9, ul. Naramowicka 264, 264A, 266, 266A, 268, 287, 287A, ul. Urocza od 13 do 21 nieparzyste, od 18 do 24 parzyste.

Obszar Poznań Jeżyce
17 września 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Pawłowicka, ul. Sanatoryjna 4, ul. Liliowa.

Obszar Szamocin
17 września 2021 r. w godz. 09:00 – 12:00
Mielimąka ul. Brzegowa 4, działka nr 185/17 oraz 185/36.

Obszar Buk
17 września 2021 r. w godz. 09:00 – 12:00
gm. Buk miejscowości Wielka Wieś ul. Nowa 7, działki nr 461/1, Przepompownia.

Obszar Gniezno
17 września 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
Gniezno ul. Roosevelta 123, 125.

Obszar Murowana Goślina
17 września 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
Murowana Goślina ul. Pogodna 1, Rogozińska 80- 94 parzyste, Okrężna 21, 23, 25.

Obszar Swarzędz
17 września 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
Wierzonka ul. Wierzenicka 1-11.

Obszar Murowana Goślina
17 września 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
Rakownia ul. Pawia, Słowika, Jastrzębia, Sokoła.

Obszar Wiry
17 września 2021 r. w godz. 09:00 – 11:00
Wiry: ul. Malinowa od 19 do 25 nieparzyste.

Obszar Drawsko
17 września 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
Drawsko ul. Szosa Dworcowa działki nr 723/8, 723/10, 723/11, 723/15.

Obszar Rakoniewice
17 września 2021 r. w godz. 10:00 – 13:00
gm. Rakoniewice miejscowości Jabłonna ul. Brzozowa. ul. Szkolna od nr 1 do nr 4, nr 4d, 19. ul. Różana od nr 1a do nr 3b, działka nr 1458/2.

Obszar Opalenica
17 września 2021 r. w godz. 10:30 – 13:30
gm. Opalenica miejscowości Łęczyce od nr 1 do nr 6, nr 35, 35a, 36, 37, 37a, działki nr 32/4, 57/3, 309/10, 309/11.

Obszar Śrem
17 września 2021 r. w godz. 11:00 – 13:00
ZBRUDZEWO ul. BRYLANTOWA, ul. DIAMENTOWA, ul. KORALOWA, ul. ONYKSOWA, ul. PERŁOWA,

Obszar Krzemieniewo
17 września 2021 r. w godz. 11:30 – 16:00
Krzemieniewo ul. Jodłowa nr 3.

Obszar Dopiewo
17 września 2021 r. w godz. 12:00 – 16:00
gm. Dopiewo miejscowości Dopiewiec ul. Szeroka. ul. Jesionowa działka nr 179/2.

Źródło: ENEA

5 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze