Wielkopolska: Kolejne miejsca szczepień przeciwko koronawirusowi w regionie

Wielkopolski Urząd Wojewódzki, fot. WUW
Wojewoda wielkopolski ponownie zaprasza dziś na szczepienia przeciwko covid-19 do urzędu wojewódzkiego. W weekend natomiast będzie można zaszczepić się w Chrzypsku Wielkim, Lubosz i Gostyniu.

W każdy piątek do końca września, w godzinach od 10.00 do 18.00, w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu (al. Niepodległości 16/18) oraz jego delegaturach: Kaliszu, Lesznie i Pile w godzinach od 10.00 do 16.00 będzie się można zaszczepić jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson. Nie trzeba się wcześniej umawiać ani rejestrować na konkretny termin szczepienia.

Każda osoba po otrzymaniu szczepionki otrzyma Unijny Certyfikat COVID, który umożliwia łatwiejsze podróżowanie po krajach Europy. To kolejna szansa na zaszczepienie się bez zbędnych formalności, bez wcześniejszych zapisów i rejestracji – wystarczy tylko przyjść i mieć ze sobą dowód osobisty. Szczepionkę Johnson&Johnson mogą przyjąć osoby w wieku od 18. do 80.
– Wspólnie zadbajmy o zdrowie własne i naszych najbliższych – apeluje wojewoda wielkopolski Michał Zieliński, który jest organizatorem akcji szczepień.

Także dzisiaj mobilne zespoły szczepiące odwiedzą Chrzypsko Wielkie, gdzie będą od godziny 10.00 do 18.00 na plaży nad jeziorem Chrzypskim ul. Jeziorna. 14 sierpnia będą w Luboszu na Festynie „Poznajemy Las” na boisku sportowym od 12.00 do 18.00.

15 sierpnia w Gostyniu na Dożynkach Powiatowych „Dobre Smaki Powiatu”, na placu wokół bazyliki na Świętej Górze, również od 12.00 do 18.00 oraz na Pikniku Zdrowotnym na Ostrowie Tumskim w Poznaniu od 9.00 do 14.00

 

Podziel się:

Ostatnio dodane: