Wielkopolska: Kim była ofiara wypadku na torach?

wypadek na torach fot. OSP Skoki

W tragicznym wypadku przy wiadukcie kolejowym w Skokach, do którego doszło 29 listopada, zginął 19-latek, mieszkaniec powiatu wągrowieckiego, a nie 12-letnie dziecko, jak początkowo podawano.

Prokuratura okręgowa w Poznaniu potwierdziła dziś już oficjalnie, że wczoraj w Skokach zginął potrącony przez pociąg 19-latek, a nie dziecko, jak się wydawało początkowo osobie zgłaszającej, zapewne z powodu mroku. Do tragedii doszło bowiem przed godziną 18.00, gdy już było ciemno.

Badanie okoliczności wypadku nadal trwa. Na razie śledczym udało się ustalić tożsamość potrąconego, powiadomili jego rodzinę i są w trakcie sprawdzania monitoringu kamer szynobusu, który go potrącił. Przejrzenie zapisów z czasu wypadku z pewnością wiele wyjaśni co do jego przebiegu. Na piątek zaplanowano sekcję zwłok ofiary wypadku.

Na razie wiadomo jedynie tyle, że pojawił się na nasypie kolejowym, gdzie nie powinien przechodzić pieszy, bo nie ma tam wyznaczonego przejścia.

Źródło: Radio Poznań


Warning: Undefined variable $style in /home/klient.dhosting.pl/siergiejpoz/tenpoznan.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-inserter-pro/class.php on line 4978