Wielkopolska. Gdzie w poniedziałek nie będzie prądu? (11 października 2021)

ENEA opublikowała listę miejsc na terenie Wielkopolski, w których w poniedziałek (11 października 2021) nie będzie prądu.

Obszar Święciechowa
11 października 2021 r. w godz. 07:30 – 16:30
gm. Święciechowa: Strzyżewice ul. Balonowa nr 1, 2; ul. Lotnicza nr 31 do 61 nieparzyste, nr 32 do 46 parzyste, działki nr 53/1, 242/5, przepompownia ścieków (dz. 222/1); ul. Pilotów nr 17 do 47A nieparzyste, nr 20 do 38 parzyste, działki nr 47/1, 63/25.

Obszar Rawicz
11 października 2021 r. w godz. 07:30 – 16:30
Rawicz: ul. Wiatraczna – cała ulica ( oprócz nr 1 i 3 ); ul. Strzelecka działki nr 1111/5, 1111/7.

Obszar Buk
11 października 2021 r. w godz. 08:00 – 11:00
gm. Buk miejscowości Niepruszewo ul. Wiśniowa nr 3, działki nr 704/15, od nr 704/18 do nr 704/22. ul. Poznańska nr 95, 97 działka nr od nr 704/18 do nr 704/22.

Obszar Oborniki
11 października 2021 r. w godz. 08:00 – 17:00
gm. Oborniki miejscowości Uścikowo od nr 9 do nr 9n, nr 10a, działki nr 273/2, 273/6, 273/8, od 273/10 do 273/14, od 277/6 do 277/10.

Obszar Oborniki
11 października 2021 r. w godz. 08:00 – 08:30
11 października 2021 r. w godz. 16:00 – 17:00
gm. Oborniki miejscowości Uścikowo do nr 10b do nr 19a, nr 22, 23, 24, od nr 25a do nr 31, działki nr 91/1, 92, 173/3, 266/1, 271/4271/5, 272/1, 272/3, Świetlica, JSG.

Obszar Białośliwie
11 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Nieżychowo 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 24, 28, 81, działki nr 67, 120, TP.

Obszar Wągrowiec
11 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Mikołajewo, miejscowość Wiatrowiec 11, 12, 12a, 12b, 13, działki nr 115, 138, 138/2.

Obszar Wronki
11 października 2021 r. w godz. 08:00 – 11:00
Stare Miasto 4B, 6, 7, 8, 9, 9A, 9C, 10, 11, 12, 12A, 12B, 13, 14, działka nr 56/2, 58/4, 76/9.

Obszar Przemęt
11 października 2021 r. w godz. 08:00 – 11:00
gm. Przemęt: Radomierz ul. Konwaliowa działki nr 32/2 do 32/21.

Obszar Pępowo
11 października 2021 r. w godz. 08:00 – 11:00
gm. Pępowo: Krzyżanki nr 10 do 23.

Obszar Rawicz
11 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Rawicz: ul. Boh. Westerplatte nr 4EFG, 6, 6ABC; ul. mjr. Sucharskiego nr 7, 8, 8ABC, 10, 10ABC, 12, 12ABC, 14, 14ABC; ul. mjr. Słabego działka nr 136/50 garaże.

Obszar Poznań Grunwald
11 października 2021 r. w godz. 08:30 – 14:00
Poznań: ul. Sąsiedzka 27, od 29 do 50, ul. Opłotki 9, 15 (Auto Club Peugeot), ul. Głogowska 427 (Skoda Auto Drom – Płyta poślizgowa), ul. Głogowska 429, 431, 431A (Autostrada Eksploatacyjna S.A).

Obszar Poznań Grunwald
11 października 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Grunwaldzka 160.

Obszar Poznań Grunwald
11 października 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Rawicka od 1 do 37 nieparzyste, od 16 do 42 parzyste, ul. Kościańska 55, 58.

Obszar Poznań Jeżyce
11 października 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Epicka 27, 29, 33.

Obszar Skoki
11 października 2021 r. w godz. 08:30 – 09:00
11 października 2021 r. w godz. 14:00 – 14:30
Jabłkowo 4- 17, działki budowlane.

Obszar Skoki
11 października 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Jabłkowo 11, działki budowlane.

Obszar Krzywiń
11 października 2021 r. w godz. 08:30 – 13:00
gm. Krzywiń: Gierłachowo nr 1A, 54A, 55, 56, działka nr 243; Nowy Dwór działka nr 415; Jerka ul. Leszczyńska nr 37 stacja paliw.

Obszar Rokietnica
11 października 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
gm. Rokietnica miejscowości Rostworowo ul. Pogodna nr 6c, działka nr 36/21.

Obszar Sieraków
11 października 2021 r. w godz. 09:00 – 11:00
gm. Sieraków miejscowości Sieraków ul. Winnica. ul. Wilcza. Wierzbowa. ul. Gajowa. ul. Wieleńska. ul. Polna nr 10a, 20, 21, 22, 22a,. ul. Parkowa nr 1, działki nr 634, 635.

Obszar Komorniki
11 października 2021 r. w godz. 09:00 – 15:00
m. Komorniki miejscowości Głuchowo ul. Pogodna. ul. Tęczowa nr 7. ul. Poznańska od nr 1 do nr 4, nr 6, 7, 11, działki nr 328/2 Stacja Bazowa 40418, 406/14, 2391.

Obszar Krzemieniewo
11 października 2021 r. w godz. 09:00 – 15:00
gm. Krzemieniewo: Kociugi – cała miejscowość.

Obszar Dolsk
11 października 2021 r. w godz. 09:30 – 12:30
LUBIATOWO 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29A, 30, 31, 32, 33, 34, 35,

Obszar Dopiewo
11 października 2021 r. w godz. 10:00 – 14:00
gm. Dopiewo miejscowości Więckowice ul. Owsiana działki nr 160/21, 160/22. ul. Zbożowa nr 8, działki nr 160/3, 160/17. ul. Pszenna działki nr 160/11, 160/12.

Obszar Przemęt
11 października 2021 r. w godz. 11:30 – 14:30
gm. Przemęt: Perkowo ul. Jeziorna działki nr 138/1 do 138/21.

Obszar Komorniki
11 października 2021 r. w godz. 13:00 – 16:00
gm. Komorniki miejscowości Rosnowo rejon ul. Czereśniowej działki od nr 61 do nr 70.

Źródło: ENEA

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze